به مبلمان مبلمان فضای باز Foshan Nanhai Ease خوش آمدید ، با مسئولیت محدود مبلمان فضای باز قابل اعتماد


about-us2_01.jpg


Ease در آگوست 2007 توسط آقای شیا در شهر لیشوی شهر نانایی منطقه فوشان تاسیس شد. قبل از آن ، آقای شیا بیش از 10 سال در صنعت مبلمان فضای باز کار کرده بود. در سال 2004 ، او پایه ساخت شرکت هلند قرارداد مبلمان Alu-light را در شهر Qingyuan ساخت ، به وی اجازه داد تا تجربه زیادی را در مدیریت کارخانه مبلمان منعقد شده آلومینیوم کسب کند. سرانجام با کمک دوستان و مشتریان ، کارخانه خود را با نام Ease Outdoor Furniture ساخت.

مبلمان آسانسور در فضای باز به تولید مبلمان فضای باز با قاب آلومینیومی ، چوب خیزران و نساجی اختصاص داده شده است. دامنه محصول شامل صندلی با چوب دستی ، پارچه آلومینیومی و پایه جدول است. همه آنها برای فضای باز و سرپوشیده از جمله رستوران ، کافه ، رستوران خیابانی ، ناهار خوری در فضای باز ، باغ ، پاسیو ، بار ، استراحت ساحلی ، بالکن هتل و کلیه اماکن تفریحی مناسب هستند.   ما در ظاهر بامبو بسیار ماهر هستیم. اکنون ما یک خط تولید دیگر را نیز سرمایه گذاری کرده ایم --- مبلمان بالا پایان آلومینیوم (مجموعه صندلی و مبل).

ما پس از سالها توسعه پایدار ، کیفیت محصول خود را بهبود بخشیده و ظرفیت تولید خود را گسترش داده ایم ، تجهیزات پیشرفته متنوعی را وارد کرده ایم ، به عنوان مثال دستگاه های خم کن خودکار

about-us2_02.jpg


برای حفظ روند بهبود ظاهر چوب و ظاهر بامبو ، ما در کارگاه پوشش پودری ما خط تولید خودکار پوشش ماشین و دستگاه بازیافت سرعت بالا را ساخته ایم. مارک اسلحه اسپری ما Gema است که در سوئیس ساخته شده است. تجهیزات پوشش پودری ما در صنعت پیشرو است. همه این تجهیزات سخت افزاری صنایع دستی پوشش ما را در مکان مقدماتی کل صنعت هدایت می کنند.

about-us2_03.jpg


در همین حال ، به دنبال الزام دولت ، هیچگونه فاضلاب فاضلاب و آلودگی اگزوز را انجام نداده ایم. ما یک شرکت واجد شرایط در زمینه حفاظت از محیط زیست هستیم.

همانطور که می دانیم تولید کنندگان مبلمان فضای باز به کارگران فراوانی احتیاج دارند ، زیرا بافندگی و مونتاژ نساجی با دست انجام می شود ، آنها را نمی توان با ماشین آلات به پایان رساند. EASE دارای تعداد زیادی کارگر ماهر است ، که این یکی دیگر از مزیت های EASE OUTDOOR است. ما دستورات کافی داریم تا کارگران خود را در تمام طول سال کار کنیم. برعکس ، کارگران در بعضی از کارخانه های کوچک عمدتاً موقتی هستند. ما در فصل بالا تقریبا 200 کارگر داریم و می توانیم بیش از 300 کالای ظروف HQ در سال تولید کنیم.

about-us2_04.jpg


برای کلیه محصولات فروخته شده توسط EASE OUTDOOR ، ما می توانیم دو سال ضمانت ارائه دهیم. برای پوشش با مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش از 6061 آلومینیوم و پودر استاندارد استفاده می کنیم. این مواد برای محیط پیچیده و متغیر در فضای باز به اندازه کافی مناسب هستند. اگر مشتری نیاز ویژه ای داشته باشد ، ما همچنین می توانیم از پوشش ببر استفاده کنیم. سپس حصیری که از مارک وینتک استفاده می کنیم. بسته به شرایط ، ما در صورت نیاز مشتری می توانیم 5 سال حصیری ضمانت ارائه دهیم. پارچه کوسن ضد آب و مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش است. در صورت نیاز مشتری به بالشتک های مرغوب نیز می توانیم از مارک Sunbrella استفاده کنیم.

about-us2_05.jpg


بسته بندی بخش مهم دیگری است. به طور کلی ، بسته های صندلی مانند این است

about-us2_06.jpg

در حال حاضر بسیاری از مدل ها آزمایش EN581 را گذرانده ایم ، در عین حال ISO9001 را نیز گذراندیم. محصول با کیفیت بالا سنگ بنای شرکت در حال رشد است.

about-us2_08.jpg


همه ساله مدلهای جدیدی را توسعه می دهیم و آنها را در نمایشگاه ها نشان می دهیم. نمایشگاه Spoga در هر ماه سپتامبر مهمترین نمایشگاه است. شش سال گذشت ، از غرفه ای به طول 12 متر مربع شروع کردیم ، سپس هر سال برای 24 to ، 40㎡ ، 64㎡ هزینه کردیم و ادامه دادیم. آخرین Spoga ، ما یک غرفه بیش از 100㎡ داشتیم. ما معتقدیم که در آینده قوی تر و حرفه ای تر خواهیم بود. علاوه بر نمایشگاه Spoga ، ما در نمایشگاه بین المللی مبلمان و CIFF شانگهای نیز شرکت کردیم.

about-us2_06.jpg

ما به گرمی از مشتریان برای بازدید از غرفه ما استقبال می کنیم. ما بسیار برای پیشنهادات گرانقدر شما هستیم تا بتوانیم بهتر و بهتر باشیم. ما دفتر فروش صادراتی جدید را در مرکز فوشان افتتاح کردیم و تیم فروش خود را گسترش می دهیم تا خدمات کارآمدتر و حرفه ای تری برای مشتریان ارائه دهیم.

about-us2_07.jpg

با پیشرفت چندین سال ، EASE OUTDOOR از تولید کننده های OEM ساده به کارخانه ODM تغییر کرده است. در آینده نزدیک ، طرح اصلی خود را بیشتر نشان خواهیم داد. منتظر توجه شما هستیم و همچنین از طراحان فوق العاده استقبال می کنیم که با ما همکاری می کنند. ما معتقدیم که آن را عمیقاً ، طراحی اصلی ، کیفیت بالا و خدمات حرفه ای سنگ بنای توسعه مستمر برای آینده آسان آسان است.