انباشته آلومینیوم صندلی مبلمان رستوران در فضای باز برنامه

انباشته آلومینیوم صندلی در فضای باز رستوران مبلمان نرم افزار آلومینیومی آلومینیوم رستوران صندلی صندلی ناهار خوری. صندلی از چوب لوله و پلی آلومینیوم ساخته شده است. 1.5mm ضخامت لوله آلومینیومی مربع. تخته سه لا صندلی و پشت این صندلی در فضای باز مورد استفاده قرار گیرد مناسب تر است. BBQ مبلمان یا...
چت کن

جزئیات محصول

انباشته آلومینیوم صندلی مبلمان رستوران در فضای باز برنامه
 
آلومینیوم آلومینیوم رستوران صندلی صندلی ناهار خوری. صندلی از چوب لوله و پلی آلومینیوم ساخته شده است. 1.5mm ضخامت لوله آلومینیومی مربع. تخته سه لا صندلی و پشت این صندلی در فضای باز مورد استفاده قرار گیرد مناسب تر است. BBQ مبلمان و یا رستوران در فضای باز. در مقایسه با طبیعت چوب ساج پلی چوب با بهتر ضد خوردگی، ضد آب، مقاوم در برابر UV تابع.
 
انباشته آلومینیوم صندلی مبلمان رستوران در فضای باز برنامه
 

مدل موردE1045
شرحمبلمان عروسی در فضای باز و داخل سالن صندلی پارچه های فرانسوی
Dimension(cm)56 * 58 * 86
Weight(kg) خالص3.5
جزئیات موادآلوم قاب ploywood صندلی و پشت
بستهبسته بندی استاندارد صادرات: صندلی با کاغذ مروارید پنبه پیچیده هستند. پس از جمع کردن، صندلی را توسط کاغذ کرافت و ضد آب کیسه های پلاستیکی پوشانده شده است. مجهز به چرخ براکت برای حرکت.
قابلیت بارگذاری 40HQ1200pcs
استفادهساحل و باغ و پاسیو، بستر، رستوران در فضای باز, خارجی کافی شاپ, نوار فضای باز خیابان نانوایی

25.jpg


ویژگی های محصول از انباشته آلومینیوم صندلی در فضای باز رستوران مبلمان برنامه
 

مبلمان پاسیو در فضای باز ریخته گری آلومینیوم از قطعه مجزا جامد فلزی با هم جوش داده شده ساخته شده است. صندلی ارائه می دهد ترکیبی از قدرت آن را به عنوان ضد زنگ و مقاوم در برابر هوا. و زیبایی. به دلیل پایان ظریف آلومینیوم ریخته گری. این دو صفت چه بازیگران آلومینیوم پاسیو مبلمان جهانی مطلوب را دارد.


آخرین اخبار
ما امیدواریم که که ما محصول زندگی سرور مردم بهتر می تواند. تکامل نهایی مبلمان فضای باز برای ترکیب تدریجی از فضاهای داخلی و خارجی و مواد چند منظوره می نامد.
این مفهوم جدید مبلمان از جمله راه حل های جدید را به دید مردم است.
 

2.jpg 

Hot Tags: انباشته آلومینیوم صندلی مبلمان رستوران در فضای باز برنامه تولید کنندگان سفارشی, فروش, تخفیف, کشتی فله

پرس و جو

You Might Also Like