صندلی پارچه ای آلومینیومی مبلمان فضای باز سبک و راحت

صندلی های آلومینیومی صندلی های پارچه ای در فضای باز مبلمان صندلی های آلومینیومی سبک و راحت در خارج از منزل محصول پیشرو در EASE است. در حال حاضر، EASE این صندلی ها را با قاب و پارچه آلومینیوم تولید می کند تا بیش از 10 سال. در بیشتر مواقع 30000 پچ صندلی صادر می شود. شما می توانید آنها را در بسیاری از اتحادیه اروپا پیدا کنید ...
چت کن

جزئیات محصول

صندلی پارچه ای آلومینیومی مبلمان فضای باز سبک و راحت

صندلی قاب آلومینیومی در فضای باز، محصول پیشرو در EASE است. در حال حاضر، EASE این صندلی ها را با قاب و پارچه آلومینیوم تولید می کند تا بیش از 10 سال. در بیشتر مواقع 30000 پچ صندلی صادر می شود. شما می توانید آنها را در بسیاری از کشورهای عضو اتحادیه اروپا، رستوران در فضای باز، کافی شاپ، میخانه، بسکتبال یا سالن غذاخوری پیدا کنید. این ویژگی ها سبک و رنگ های گوناگون را انتخاب می کنند و این صندلی ها را به ترتیب قرار می دهند.

صندلی پارچه ای آلومینیومی مبلمان فضای باز سبک و راحت

معرفی محصولات صندلی های پارچه ای آلومینیومی مبلمان فضای باز سبک و راحت
Ease، به عنوان یک تولید کننده در فضای باز در فضای باز، در استفاده از مواد خام با کیفیت بالا و تکنولوژی تولید دقیق اصرار دارد. پودر پودر و تکنولوژی درمان سطح، اجازه دهید بازخورد خوبی از مشتری ما دریافت کنیم. مجموعه ناهارخوری، میز و صندلی، صندلی های قهوه، مجموعه مبلمان بیرونی در خط تولید ما قرار دارد. مبلمان ناهارخوری بیش از 10 ساله ثبت شده است، ما از OEM / ODM خوش آمدید، در همین حال، سفارش قرارداد نیز پذیرفته شده است.

مورد مدل E200779T
شرح صندلی پارچه ای آلومینیومی مبلمان فضای باز سبک و راحت
ابعاد (سانتی متر) 48 * 59 * 88
وزن خالص (کیلوگرم) 3.5
جزئیات مواد لوله آلوم: dia28 * 1.5mm
نساجی: 5 * 3/2 * 2/1 * 1
نگاه بامبو به پایان رسید
بسته بندی بسته بندی استاندارد صادرات: صندلی ها با کاغذ پنبه مروارید پیچیده شده است. پس از جمع شدن، صندلی ها با کاغذ کرافت و کیسه های پلاستیکی ضد آب پوشانده می شود. مجهز به براکت چرخ برای حرکت.
40HQ بارگیری توانایی 814 پیکسل
استفاده ساحل، باغ، Patio، Bistro، رستوران در فضای باز، کافی شاپ در فضای باز، باربیکیو، خیابان نانوایی

5.jpg


ویژگی های محصول و کاربرد صندلی های آلومینیومی Fabric Outdoor Furniture Lightweight and Comfortable


این پارچه از نخ پلی استر بدون سایش ساخته شده از پلی کربنات ساخته شده است. این یک پارچه پارچه کتانی بافته بافته شده از پلاستیک است که می تواند در برابر سختی های زندگی در فضای باز مقاومت کند. تست UV ما 3000H بدون تکه تکه و رنگ محو می شود. بنابراین پارچه را می توان در تمام شرایط آب و هوایی استفاده کرد.
قاب آلومینیوم: پایدار، قوی و سبک وزن، با پوشش پودری خوب، هیچ زنگ زده
درخواست صندلی: ساحل، باغ، پاسیو، غذای دریایی، رستوران در فضای باز، کافی شاپ در فضای باز، سالن آرایش، خیابان نانوایی

آخرین اخبار
اگر شما از نمایشگاه غافل شدید، نمایشگاه جدیدی در نمایشگاه Spoga نشان می دهد، نگران نباشید، فقط با نامه یا تلفن با ما تماس بگیرید، ما به شما معرفی مفصل صندلی را ارائه خواهیم داد.

1.jpg

Hot Tags: صندلی های پارچه ای آلومینیومی مبلمان فضای باز سبک و راحت، تولید کنندگان، سفارشی، خرید، تخفیف، فله

پرس و جو

You Might Also Like