صندلی های آلومینیومی قهوه ای باز صندلی های بی نظیر رستوران ها

صندلی های آلومینیومی قهوه ای صندلی های آلومینیومی در فضای باز رستوران Bistro اجازه دهید آفتاب در صندلی آلومینیومی پارچه ای قهوه ای از ویژگی های محصول باشد. ما همچنین آن را صندلی های بی نظیر قهوه ای یا صندلی های پارچه ای قهوه ای نامیدیم. محصولات ما ساخته شده از قاب آلومینیوم با پودر پوشش پودر و مصنوعی بافی بافی / پارچه ...
چت کن

جزئیات محصول

صندلی های آلومینیومی قهوه ای باز صندلی های بی نظیر رستوران ها

صندلی آلومینیومی پارچه ای قهوه ای از ویژگی های محصول است. ما همچنین آن را صندلی های بی نظیر قهوه ای یا صندلی های پارچه ای قهوه ای نامیدیم. محصولات ما از قاب آلومینیومی با پوشش پودری با پوشش خوب و بافت مصنوعی بافتنی مصنوعی / پارچه بسته بندی / چوب و فولاد ساخته شده است، مناسب برای استفاده در محیط داخلی و یا در فضای باز.
علاوه بر صندلی پارچه، EASE نیز ارائه صندلی پنبه ای / صندلی ترکه یا چوب کوتاه، صندلی آلومینیومی بامبو نگاه کنید.

صندلی های آلومینیومی قهوه ای باز صندلی های بی نظیر رستوران ها

معرفی محصولات از پارچه های قهوه ای صندلی های آلومینیومی در فضای باز رستوران رستوران های بی نظیر اجازه دهید آفتاب در
صندلی آلومینیومی پارچه ای قهوه ای از لوله های آلومینیومی و پارچه PE ساخته شده است. سهولت تجربه تولید بیش از 10 سال است. آلومینیوم صندلی بخش اصلی صندلی است. برای جوش، همه
از صندلی های جوش کامل، که اطمینان صندلی و تحمل و پایدار است. محصول را تا استاندارد EN581 آسان کنید. ابعاد، سبک و رنگ را می توان سفارشی کرد. SGS گواهی استاندارد بین المللی.

مورد مدل E8053
شرح صندلی های آلومینیومی قهوه ای باز صندلی های بی نظیر رستوران ها
ابعاد (سانتی متر) 45 * 57 * 88
وزن خالص (کیلوگرم) 3.5
جزئیات مواد لوله آلوم: dia28 * 1.5mm
نساجی: 5 * 3/2 * 2/1 * 1
نگاه بامبو به پایان رسید
بسته بندی بسته بندی استاندارد صادرات: صندلی ها با کاغذ پنبه مروارید پیچیده شده است. پس از جمع شدن، صندلی ها با کاغذ کرافت و کیسه های پلاستیکی ضد آب پوشانده می شود. مجهز به براکت چرخ برای حرکت.
40HQ بارگیری توانایی 850 پیکسل
استفاده ساحل، باغ، Patio، Bistro، رستوران در فضای باز، کافی شاپ در فضای باز، باربیکیو، خیابان نانوایی


bu.jpg


ویژگی محصول و کاربرد پارچه های قهوه ای صندلی های آلومینیومی فضای باز رستوران رستوران های بیلیارد اجازه دهید آفتاب در

این پارچه از نخ پلی استر بدون سایش ساخته شده از پلی کربنات ساخته شده است. این یک پارچه پارچه کتانی بافته بافته شده از پلاستیک است که می تواند در برابر سختی های زندگی در فضای باز مقاومت کند. تست UV ما 3000H بدون تکه تکه و رنگ محو می شود. بنابراین پارچه را می توان در تمام شرایط آب و هوایی استفاده کرد.
قاب آلومینیوم: پایدار، قوی و سبک وزن، با پوشش پودری خوب، هیچ زنگ زده
درخواست صندلی: ساحل، باغ، پاسیو، غذای دریایی، رستوران در فضای باز، کافی شاپ در فضای باز، سالن آرایش، خیابان نانوایی


未标题-4(001).jpg


آخرین اخبار
مبلمان ردوود جذاب و مقاوم در برابر آب و هوا است که به احتمال زیاد پوسیدگی و پیچ و تاب نیست. با این حال، می تواند تقسیم شود و تقریبا قطعا در عرض یک سال خاکستری به نظر می رسد اگر به درستی نادیده گرفته نشود. مبلمان را بشویید و هر گونه اتصال دهنده ای را که شروع به زنگ زدن می کنند، جایگزین کنید، زیرا در نهایت چوب را لکه می کند. گرد و غبار و در نهایت با پارچه ای که در رنگ نازک تر مرطوب است پاک کنید.

7.jpg

Hot Tags: صندلی های آلومینیومی پارچه ای قهوه ای باز رستوران رستوران bistro اجازه دهید آفتاب در، تولید کنندگان، سفارشی، خرید، تخفیف، فله

پرس و جو

You Might Also Like