پارچه صندلی ناهار خوری خوب Furuniture وقت با دوستان خود

پارچه صندلی ناهار خوری مبلمان خوب زمان با شما دوستان فلزی تاشو صندلی تاشو صندلی تاشو در فضای باز است. مبلمان فضای باز فرانسوی سبک محصول در خط تولید سهولت منجر. رستوران فرانسوی مبلمان در اروپا محبوب است. این صندلی پارچه تاشو جدید است مورد استفاده...
چت کن

جزئیات محصول

پارچه صندلی ناهار خوری مبلمان زمان خوب با دوستان خود
 
صندلی های فلزی تاشو نوع صندلی تاشو در فضای باز است. مبلمان فضای باز فرانسوی سبک محصول در خط تولید سهولت منجر. رستوران فرانسوی مبلمان در اروپا محبوب است. این تاشو صندلی پارچه مورد جدید، استفاده از کرم قرمز و آرام شور، ایجاد یک صندلی برای اروپا است. بالا صندلی در فضای باز سطح frech سبک مبلمان تولید مواد اولیه با کیفیت بالا. آنها را به رستوران های زنجیره ای یا زنجیره فروشگاه کافه، بیشتر و بیشتر مردم را به مغازه خود را آمده.
 
پارچه صندلی ناهار خوری مبلمان زمان خوب با دوستان خود
 
معرفی محصول تاشو پارچه صندلی ناهار خوری Furuniture زمان با شما دوستان خوب
سطح بالا در فضای باز ناهار خوری مبلمان تولید کننده، 1.5mm ضخامت آلومینیوم لوله بخش اساسی است. تمام قاب کامل جوش، پارچه او نیز مناسب برای استفاده تجاری است. در همین حال، بالغ جوش نقطه روشن است. پودر پوشش در 220 ℃ تجزیه کردن پودر و درمان به سطح خوبی در صندلی غیر اقدام شده است.
 

مدل مورد7020
شرحپارچه صندلی ناهار خوری مبلمان زمان خوب با دوستان خود
Dimension(cm)56 * 60 * 86
Weight(kg) خالص3.8
جزئیات موادآلوم لوله: dia28 * 1.5 mm
نساجی: 5 * 3/2 * 2/1 * 1
بامبو نگاه به پایان رسید
بستهبسته بندی استاندارد صادرات: صندلی با کاغذ مروارید پنبه پیچیده هستند. پس از جمع کردن، صندلی را توسط کاغذ کرافت و ضد آب کیسه های پلاستیکی پوشانده شده است. مجهز به چرخ براکت برای حرکت.
قابلیت بارگذاری 40HQ680pcs
استفادهساحل و باغ و پاسیو، بستر، رستوران در فضای باز, خارجی کافی شاپ, نوار فضای باز خیابان نانوایی

55.jpg


ویژگی های محصول و استفاده از تاشو پارچه صندلی ناهار خوری مبلمان زمان با شما دوستان خوب
صندلی پارچه سبک فرانسوی می تواند مورد استفاده قرار گیرد در فضای باز و سرپوشیده. مناسب برای شرایط آب و هوایی شدید چند کند. ضد آب و مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش از ویژگی های لوله های آلومینیوم و frabic.
کاربرد: ساحل باغ پاسیو، بستر، رستوران در فضای باز, خارجی کافی شاپ, نوار فضای باز خیابان نانوایی


模板12.jpg

 
آخرین اخبار
طراحی جدید و قالب جدید. مورد جدید در راه است. این ایده می آید از صندلی تخم مرغ، ما می خواهیم به کاهش فشار در پشت این تلاش جدید ما است. فقط نگاه به جلو به آن.
 

1.jpg 

Hot Tags: تاشو صندلی پارچه furuniture هم خوب ناهار خوری با دوستان خود تولید کنندگان سفارشی, فروش, تخفیف, کشتی فله

پرس و جو

You Might Also Like