مبلمان عروسی در فضای باز و داخل سالن صندلی پارچه های فرانسوی

مبلمان عروسی در فضای باز و داخل سالن صندلی پارچه های فرانسوی

فرانسه مبلمان پارچه صندلی در فضای باز داخل سالن عروسی مبلمان فضای باز نه تنها به در رستوران باغ، خیابان مورد استفاده قرار گیرد، اما همچنین می تواند در عروسی در فضای باز استفاده می شود. دست بافی نزدیک به طبیعت این بازی قابلیت موضوع عروسی در فضای باز، بازگشت به طبیعت. این جدید طراحی پارچه صندلی...
چت کن

جزئیات محصول

مبلمان عروسی در فضای باز و داخل سالن صندلی پارچه های فرانسوی
 

مبلمان فضای باز نه تنها به در رستوران باغ، خیابان مورد استفاده قرار گیرد اما همچنین می تواند در عروسی در فضای باز استفاده می شود. دست بافی نزدیک به طبیعت این بازی قابلیت موضوع عروسی در فضای باز، بازگشت به طبیعت. این طراحی جدید پارچه صندلی، رنگ صندلی اختیاری است. این بدان معناست که شما می تواند رنگ با اشاره به موضوع خود را انتخاب کنید. صندلی پارچه مورد استفاده در عروسی، ما اعتقاد داریم آن است که همچنین ایده های جدید برای شما، اضافه کردن آن به خط محصول خود را که می تواند کمک به شما برای جذب مشتریان جدید.
 
مبلمان عروسی در فضای باز و داخل سالن صندلی پارچه های فرانسوی
 
مقدمه فرانسه پارچه صندلی مبلمان فضای باز داخل سالن عروسی
نیم دایره صندلی عقب سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل کاخ را نشان می دهد. این صندلی از قاب آلومینیومی و پارچه ساخته شده است. ما انتخاب 1.5 mm ضخامت آلومینیوم لوله، که است خوب تحمل و تحمل صندلی می تواند تا 150 کیلوگرم. تکنولوژی پوشش پودر بالغ حاصل صاف سطح. پودر پوشش در 220 درجه centigrade، مناسب برای استفاده در فضای باز، colorfast، تضمین کیفیت حداقل 5 سال قبل است.
 

مدل موردE1045
شرحمبلمان عروسی در فضای باز و داخل سالن صندلی پارچه های فرانسوی
Dimension(cm)46 * 57 * 88
Weight(kg) خالص3.5
جزئیات موادآلوم لوله: dia28 * 1.5 mm
نساجی: 5 * 3/2 * 2/1 * 1
بامبو نگاه به پایان رسید
بستهبسته بندی استاندارد صادرات: صندلی با کاغذ مروارید پنبه پیچیده هستند. پس از جمع کردن، صندلی را توسط کاغذ کرافت و ضد آب کیسه های پلاستیکی پوشانده شده است. مجهز به چرخ براکت برای حرکت.
قابلیت بارگذاری 40HQ935pcs
استفادهساحل و باغ و پاسیو، بستر، رستوران در فضای باز, خارجی کافی شاپ, نوار فضای باز خیابان نانوایی

5.jpg


8 (2).jpg


ویژگی های محصول فرانسه پارچه صندلی مبلمان فضای باز داخل سالن عروسی
درباره پارچه: این پارچه بافت باز اثاثه یا لوازم داخلی در فضای باز ساخته شده از پلاستیک است که می تواند تحمل rigors زندگی در فضای باز است. اشعه ماوراء بنفش عبور پارچه ما 3000 ساعت آزمون بدون شکسته و رنگ محو می شود.
مورد آلومینیوم: ضخامت قاب آلومینیومی بیش از 1.2 متر, لوله های اصلی حداقل 1.5mmm است.
کاربرد: ساحل باغ پاسیو، بستر، رستوران در فضای باز, خارجی کافی شاپ, نوار فضای باز خیابان نانوایی


آخرین اخبار
که شما را مانند بهترین رنگ است؟ سبک رنگ در خط تولید شما چیست؟ سهولت رنگ جدید به خط تولید ما اضافه کنید، تعجب شما فقط انتظار آن منتظر است.
 

1.jpg 

Hot Tags: فرانسه پارچه صندلی عروسی در فضای باز و سرپوشیده مبلمان, تولید کنندگان, سفارشی, فروش, تخفیف, کشتی فله

پرس و جو

You Might Also Like