صندلی رستوران در فضای باز و یا سرپوشیده دید خوبی در بالکن

صندلی رستوران در فضای باز و یا سرپوشیده دید خوبی در بالکن

فرانسه رستوران صندلی در فضای باز و یا سرپوشیده دید خوبی در بالکن فرانسوی سبک مبلمان فضای باز محصول در خط تولید سهولت منجر شده است. رستوران فرانسوی مبلمان در اروپا محبوب است. این صندلی پارچه مورد جدید، استفاده از کرم قرمز و آرام شور، ایجاد یک صندلی برای اروپا است. بالا...
چت کن

جزئیات محصول

صندلی رستوران در فضای باز و یا سرپوشیده دید خوبی در بالکن
 
مبلمان فضای باز فرانسوی سبک محصول در خط تولید سهولت منجر. رستوران فرانسوی مبلمان در اروپا محبوب است. این صندلی پارچه مورد جدید، استفاده از کرم قرمز و آرام شور، ایجاد یک صندلی برای اروپا است. بالا صندلی در فضای باز سطح frech سبک مبلمان تولید مواد اولیه با کیفیت بالا. آنها را به رستوران های زنجیره ای یا زنجیره فروشگاه کافه، بیشتر و بیشتر مردم را به مغازه خود را آمده.
 
صندلی رستوران در فضای باز و یا سرپوشیده دید خوبی در بالکن
 
معرفی محصول فرانسه رستوران صندلی در فضای باز و یا داخل سالن چشم انداز خوب در بالکن
سطح بالا در فضای باز ناهار خوری مبلمان تولید کننده، 1.5mm ضخامت آلومینیوم لوله بخش اساسی است. تمام قاب کامل جوش، مقاومت در برابر 150 کیلوگرم. پارچه نیز مناسب برای استفاده تجاری است. در همین حال، بالغ جوش نقطه روشن است. پودر پوشش در 220 ℃ تجزیه کردن پودر و درمان به سطح خوبی در صندلی غیر اقدام شده است.
 

مدل مورد7039
شرحصندلی رستوران در فضای باز و یا سرپوشیده دید خوبی در بالکن
Dimension(cm)46 * 63 * 93
Weight(kg) خالص3.8
جزئیات موادآلوم لوله: dia28 * 1.5 mm
نساجی: 5 * 3/2 * 2/1 * 1
بامبو نگاه به پایان رسید
بستهبسته بندی استاندارد صادرات: صندلی با کاغذ مروارید پنبه پیچیده هستند. پس از جمع کردن، صندلی را توسط کاغذ کرافت و ضد آب کیسه های پلاستیکی پوشانده شده است. مجهز به چرخ براکت برای حرکت.
قابلیت بارگذاری 40HQ715pcs
استفادهساحل و باغ و پاسیو، بستر، رستوران در فضای باز, خارجی کافی شاپ, نوار فضای باز خیابان نانوایی

5.jpg


ویژگی های محصول و استفاده از فرانسه رستوران صندلی در فضای باز و یا سرپوشیده دید خوبی در بالکن
 
صندلی پارچه سبک فرانسوی می تواند مورد استفاده قرار گیرد در فضای باز و سرپوشیده. مناسب برای شرایط آب و هوایی شدید چند کند. ضد آب و مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش از ویژگی های لوله های آلومینیوم و frabic.
کاربرد: ساحل باغ پاسیو، بستر، رستوران در فضای باز, خارجی کافی شاپ, نوار فضای باز خیابان نانوایی


模板12.jpg 
 
آخرین اخبار
چگونه به تعمیر و نگهداری مبلمان فضای باز
فضاهای باز زندگی بسیار محبوب در سال های اخیر تبدیل شده اند. مبلمان فضای باز این تزئین معمولا بسیار با دوام است، اما بیشتر نیاز به تعمیر و نگهداری منظم نگاه خود را. شستن مکرر یکی از بهترین راه برای حفظ مبلمان فضای باز است. وقتی خاک و باقیمانده مجاز به تنظیم، فلزات نه برای خوردن و در حالی که پلاستیک و پارچه های رنگ خود را از دست بدهند، حفره دار شدن.
 

3.jpg 

Hot Tags: فرانسه رستوران صندلی در فضای باز و یا سرپوشیده دید خوبی در بالکن، تولید کنندگان، سفارشی خرید تخفیف، کشتی فله

پرس و جو

You Might Also Like