کیفیت بالا آلومینیوم پارچه صندلی آسان به حرکت مبلمان فضای باز

کیفیت بالا آلومینیوم پارچه صندلی آسان به حرکت مبلمان فضای باز

بالا کیفیت آلومینیوم پارچه صندلی نیمکت پارک آسان به این صندلی پارچه ما نیز راحت مبلمان آلومینیوم پارچه صندلی و مبلمان فضای باز سبک آنرا حرکت می کند. سهولت در ساخت مبلمان فضای باز با 10 سال تخصصی است. آلومینیوم قاب پارچه صندلی هر دو محیط داخلی هستند...
چت کن

جزئیات محصول

بالا کیفیت آلومینیوم پارچه صندلی نیمکت پارک آسان به حرکت
 
این صندلی پارچه ما نیز راحت مبلمان آلومینیوم پارچه صندلی و مبلمان فضای باز سبک آنرا. سهولت در ساخت مبلمان فضای باز با 10 سال تخصصی است. آلومینیوم قاب پارچه صندلی مبلمان در فضای باز و سرپوشیده به تجهیز اتاق ناهار خوری اتاق بازی و یا برخی از فضاهای دیگر است. راحت و خوبی طراحی شده صتكبل صندلی برای صرفه جویی در فضای ذخیره سازی.
 
بالا کیفیت آلومینیوم پارچه صندلی نیمکت پارک آسان به حرکت

 
معرفی محصول بالا کیفیت آلومینیوم پارچه صندلی نیمکت پارک آسان به حرکت
پارچه صندلی با قاب آلومینیومی. لوله آلومینیوم ضخامت 1.5 mm است که اطمینان حاصل شود تحمل خوب صندلی. بسیاری از مشتریان نگران تعادل قبل از پودر پوشش, برای صندلی بازرسی دقیق تعادل را داشته باشد. پوشش پودر است ادامه در 220 ℃ تجزیه که مناسب برای استفاده در فضای باز، colorfast، مقاوم در برابر. رنگ و پس از اتمام ارائه می تواند با توجه به نیاز خریدار بامبو نگاه، نگاه چوب. و غیره.
 

مدل موردE1104
شرحبالا کیفیت آلومینیوم پارچه صندلی نیمکت پارک آسان به حرکت
Dimension(cm)56 * 57 * 80
Weight(kg) خالص3.5
جزئیات موادآلوم لوله: dia28 * 1.5 mm
نساجی: 5 * 3/2 * 2/1 * 1
بستهبسته بندی استاندارد صادرات: صندلی با کاغذ مروارید پنبه پیچیده هستند. پس از جمع کردن، صندلی را توسط کاغذ کرافت و ضد آب کیسه های پلاستیکی پوشانده شده است. مجهز به چرخ براکت برای حرکت.
قابلیت بارگذاری 40HQ680pcs
استفادهساحل و باغ و پاسیو، بستر، رستوران در فضای باز, خارجی کافی شاپ, نوار فضای باز خیابان نانوایی

13 (2).jpg

ویژگی های محصول و برنامه بالا کیفیت آلومینیوم پارچه صندلی نیمکت پارک آسان به حرکت
 

ویژگی های پارچه صندلی است که می توان آن را داخل ساختمان, حتی در شرایط آب و هوایی شدید در فضای باز مورد استفاده در فضای باز. چگونه به تعمیر و نگهداری، بهترین محل ذخیره سازی اتاق سرد و خشک است. اگر با استفاده از گنجه مطمئن شوید گردش هوای کافی برای جلوگیری از رشد کپک وجود دارد. همیشه ذخیره خود پارچه از نور مستقیم خورشید. در صورت امکان ذخیره پارچه اثاثه یا لوازم داخلی پارچه در رول به جای چین دار برای جلوگیری از حذف چین از تشکیل آن دشوار است.


guan.jpg


آخرین اخبار
که شما را مانند بهترین رنگ است؟ سبک رنگ در خط تولید شما چیست؟ سهولت رنگ جدید به خط تولید ما اضافه کنید، تعجب شما فقط انتظار آن منتظر است.

2.jpg 

Hot Tags: صندلی پارچه آلومینیوم با کیفیت بالا مبلمان فضای باز آسان به حرکت، تولید کنندگان، سفارشی فروش تخفیف، فله

پرس و جو

You Might Also Like