رستوران پارچه صندلی در فضای باز Furntiure سبک محبوب در خیابان پاریس

رستوران پارچه صندلی مبلمان فضای باز محبوب سبک در خیابان پاریس سهولت مبلمان در فضای باز پارچه، این پارچه نسخه ارتقا یافته است. ما همچنین مجموعه تک مبل آنرا. این طرح بیشتر سایز بزرگ مردم نیاز را برآورده می کنیم. در همین حال، شما می تواند آن را به عنوان یک مبل درمان. به عنوان صندلی پارچه...
چت کن

جزئیات محصول

رستوران پارچه صندلی نیمکت سبک محبوب در خیابان پاریس
 
سهولت مبلمان در فضای باز پارچه، این پارچه نسخه ارتقا یافته است. ما همچنین مجموعه تک مبل آنرا. این طرح بیشتر سایز بزرگ مردم نیاز را برآورده می کنیم. در همین حال، شما می تواند آن را به عنوان یک مبل درمان. به عنوان صندلی پارچه dinging مجموعه باغ رستوران بزرگ از مطالبه آن، زیرا در مقایسه با صندلی ذوزنقه است، به نظر می رسد بیشتر لوکس.
 
رستوران پارچه صندلی نیمکت سبک محبوب در خیابان پاریس
 
محصول معرفی رستوران پارچه صندلی در فضای باز مبلمان سبک محبوب در خیابان پاریس
تولید کننده حرفه ای بیش از 10 سال تجربه تولید، راحتی مهم ترین مشتری است که می دانیم. بعد در عرض و عمق را تغییر دهید. پارچه صندلی جدید را احساس جدید به مردم. علاوه بر این مورد قاب پارچه صندلی رستوران را که ismade پی وی سی با روکش پارچه پلی استر غیر کشش نخ، بازدارنده است، حرارت sealable مقاوم در برابر کپک و پایدار تحت درجه حرارت گرم و یا سرد.
 

مدل موردE1111
شرحرستوران پارچه صندلی نیمکت سبک محبوب در خیابان پاریس
Dimension(cm)73 * 71 * 76
Weight(kg) خالص4.3
جزئیات موادآلوم لوله: dia28 * 1.5 mm
نساجی: 5 * 3/2 * 2/1 * 1
بامبو نگاه به پایان رسید
بستهبسته بندی استاندارد صادرات: صندلی با کاغذ مروارید پنبه پیچیده هستند. پس از جمع کردن، صندلی را توسط کاغذ کرافت و ضد آب کیسه های پلاستیکی پوشانده شده است. مجهز به چرخ براکت برای حرکت.
قابلیت بارگذاری 40HQ336pcs
استفادهساحل و باغ و پاسیو، بستر، رستوران در فضای باز, خارجی کافی شاپ, نوار فضای باز خیابان نانوایی

1 (2).jpg


bu.jpg


ویژگی های محصول از رستوران پارچه صندلی در فضای باز مبلمان سبک محبوب در خیابان پاریس
پارچه صندلی غذاخوری مجموعه ویژگی محصول در خط صندلی پارچه، این نوع بزرگتر و یا نوع استاندارد بدون مات است. به دلیل آن استفاده گسترده, استخر مبلمان لوکس صندلی در اتاق بازی و یا صندلی های کسب و کار در حوزه تجاری.
 
آخرین اخبار
چرا بسیاری از مردم شروع به خرید پارچه. مردم می خواهند به استفاده از زمان کمتری در نگهداری. حذف پیچیده پاک روند شما زمان بیشتری برای لذت بردن از زمان خانواده داشته باشد. فقط احساس رایگان برای تماس با ما، شما را بیشتر کنید.


1.jpg 

Hot Tags: رستوران پارچه صندلی در فضای باز furntiure سبک محبوب در خیابان پاریس، تولید کنندگان، سفارشی فروش تخفیف، فله

پرس و جو

You Might Also Like