آلومینیوم حصیر صندلی پاسیو مبلمان سبک و صتكبل

آلومینیوم گرد خیزران مبلمان پاسیو پاسیو مبلمان پلی اتیلن سبک و صتكبل صندلی و آلومینیوم پاسیو مبلمان مجموعه ویژگی محصول در مبلمان فضای باز هستند. به خصوص دور پلی اتیلن ترکه یا چوب کوتاه صندلی. طراحی ای دور پا اورینگ ها دچار پیچیدگی با حصیر به دایره را برای شما پیدا می کنید. ایجاد...
چت کن

جزئیات محصول

ای آلومینیوم دور صندلی مبلمان پاسیو سبک و صتكبل


پلی اتیلن ترکه یا چوب کوتاه پاسیو مبلمان و آلومینیوم پاسیو مبلمان مجموعه ویژگی محصول در مبلمان فضای باز هستند. به خصوص دور پلی اتیلن ترکه یا چوب کوتاه صندلی. طراحی ای دور پا اورینگ ها دچار پیچیدگی با حصیر به دایره را برای شما پیدا می کنید. ایجاد تجربه ناهار خوری لذت بخش با این مجموعه جدول است که بستر، کافه، رستوران، هتل یا خانه پاسیو فضای بالا ببرد. آلومینیوم پاسیو مبلمان مجموعه سبک و آسان به حرکت و ذخیره است. برای ذخیره سازی آسان و تمیز کردن اهداف این صندلی تا 12 صندلی بالا پشته. این صندلی ای آلومینیوم برای استفاده همه آب و هوا آن را گزینه خوبی برای تنظیمات داخلی و خارجی طراحی شده است. برای طول عمر، مراقبت باید انجام شود به محافظت از دوره های طولانی از آب و هوای مرطوب. آیا شما فقط شروع کسب و کار شما یا مبلمان خود را به روز رسانی این مجموعه کامل نگاه.
 
ای آلومینیوم دور صندلی مبلمان پاسیو سبک و صتكبل
 
معرفی محصول ای آلومینیوم دور صندلی مبلمان پاسیو سبک و صتكبل
V شکل بافت با لایه بندی قوی و صندلی ای جامد را. آبی و سفید مانند چشم انداز یونان. اگر می خواهید برای اضافه کردن یک خط تولید جدید شما به سبک مدیترانه ای آنرا می تواند.
صندلی های آلومینیوم سفید آبی خواهد شد را داغ به شما در تابستان گرم, ایجاد یک اتاق به سبک مدیترانه ای نشان می دهد, عرضه مبلمان صندلی ای که شبیه به سبک جنوب ایتالیا. نگران نباشید مورد خوردگی, پلی اتیلن لوله ای و آلومینیوم هستند همه آب و هوای آزاد و مقاوم در برابر UV.


مدل موردE3008
شرحپاریس صندلی رنگارنگ طراحی داغ باغ تمام استفاده از آب و هوا
Dimension(cm)46 * 56 * 86
Weight(kg) خالص3.5
جزئیات موادآلوم لوله dia28 * 1.5 mm
تخت rattan8 * 1.3 میلی متر
بامبو نگاه پایان
بستهبسته بندی استاندارد صادرات: صندلی با کاغذ مروارید پنبه پیچیده هستند. پس از جمع کردن، صندلی را توسط کاغذ کرافت و ضد آب کیسه های پلاستیکی پوشانده شده است. مجهز به چرخ براکت برای حرکت.

未标题-3(001).jpg


ویژگی های محصول و استفاده از آلومینیوم گرد خیزران مبلمان پاسیو صندلی بسیار سبک وزن و صتكبل
بستر، کافه، رستوران، هتل یا خانه پاسیو فضا با این صندلی آلومینیوم را بالا ببرد. ویژگی های این صندلی پشت منحنی و حصیر صندلی راحت نگه دارید. این صندلی از آلومینیوم سبک به راحتی حرکت و پشته را برای ذخیره سازی ساخته شده است. صلیب پرانتز ارائه ثبات فوق العاده. محافظ پای پلاستیکی جلوگیری از صدمه به کف. قاب برای استفاده همه آب و هوا آن را گزینه خوبی برای تنظیمات داخلی و خارجی طراحی شده است.
 
آخرین اخبار
در حال حاضر ما در حال تلاش برای استفاده از رنگ کت پودر بیشتر به منظور دیدار با مشتریان بیشتر، نیاز دارد. بسیاری از زمان، رنگ مبلمان بزرگ ارتباط با طراحی جدول پایه است.


3.jpg 
 
 
 
 

Hot Tags: آلومینیومی حصیر صندلی پاسیو مبلمان سبک و صتكبل، تولید کنندگان، سفارشی، خرید، تخفیف، کشتی فله

پرس و جو

You Might Also Like