صندلی های بیرونی PE Rattan ساخته شده در فضای باز

صندلی های رختشویی صندلی های پخت و پز ساخته شده از PE Rattan ساخته شده مبلمان در فضای باز E7094 صندلی های بیستر بزرگ نیمه گرد از راحتی شما. صندلی های بیرونی فرانسوی EASE ویژگی های بافت دست ساخته شده با رنگ های مختلف چوب پنبه PE، که به شما اجازه می دهد گزینه های بسیاری برای دکوراسیون موجود خود را ....
چت کن

جزئیات محصول

صندلی های رختشویی PE Rattan Made Outdoor Furniture Supplier

صندلی های اغذیه فروشی E7094 از نیم ست دایره ای بزرگ نسبت به شما راحت تر می کند. صندلی های بیسترالیا فرانسوی ویژگی های بافتنی دست ساز با رنگ های مختلف چوب پنبه PE، که به شما اجازه می دهد گزینه های بسیاری برای دکوراسیون موجود خود را. صندلی های بیرونی در فضای باز

این دستبند آیتم های صندلی قالب طراحی ویژه مبلمان برای تجاری است. به عنوان کافه مبلمان حاد، می توان آن را در کافی شاپ مختلف استفاده می شود. چگونه انتخاب میز بیروی در فضای باز و صندلی را تنظیم کنید، شما فقط رنگ چوب را انتخاب کنید. سپس احساسات خود را پیدا خواهید کرد و سبک خاصی را خواهید دید.

بزرگ برای سنت و رستوران معاصر و یا کافه تریا تزئین، EASE تولید صندلی فرنگی می تواند به مشتریان صندلی راحت برای لذت بردن از زمان ارائه می دهد.

ما نه تنها به عنوان بهترین تامین کننده صندلی دفاعی تبدیل شده ایم، علاوه بر این ما صندلی های بیستروایی عمده فروشی و ارائه محصولات ما در سراسر جهان است. این صندلی به دلیل رنگ منحصر به فرد آن در بین مصرف کنندگان محبوب است. این را می توان به یک مجموعه بی نظیر در فضای باز مجموعه ای از مبلمان مجموعه. این صندلی های موثر نیز برای ذخیره سازی آسان، شیک و قابل انعطاف هستند. رنگ قرمز به معنای اشتیاق، تعطیلات و برخی روز خاص است. و اغلب اوقات، قرمز برای مردم خوشحال است. این صندلی قرمز را به خط تولید اضافه کنید، غرفه نمایشگاه خود را، در عین حال، شما برخی از مشتری جدید را پیدا خواهید کرد.

مورد مدل

E7094

شرح

صندلی های رختشویی PE Rattan Made Outdoor Furniture Supplier

ابعاد (cm)

56 * 62 * 81

وزن خالص (کیلوگرم)

3.5

جزئیات مواد

آلوم لوله dia28 * 1.5mm

تخت چوبی 13 * 1.3 میلی متر

بامبو نگاه کردن به پایان

بسته بندی

بسته بندی صادرات استاندارد: صندلی ها با کاغذ پنبه مروارید پیچیده می شوند. پس از جمع شدن، صندلی ها با کاغذ کرافت و کیسه های پلاستیکی ضد آب پوشانده می شود. مجهز به براکت چرخ برای حرکت.

e7094.jpg

Hot Tags: صندلی های بیرونی PE Rattan ساخته شده در فضای باز، تولید کنندگان، سفارشی، عمده فروشی، خرید، تخفیف، فله

پرس و جو

You Might Also Like