صندلی های بیسترو در فضای باز طراحی جدید

صندلی های حصیری بافته شده قهوه ای مبلمان فضای باز ضد آب استاندارد جدید طراحی جدید 2017 مبلمان دست بافته شده در فضای باز منتشر شده است. صندلی های حصیری قهوه ای PE ، این ایده طراحی از زندگی بهتر حاصل شده است. همانطور که مبلمان چوب خیزران PE ارائه می دهد ، ما امیدواریم که صندلی های ما بتواند مشتریان را خوشحال کند. حذف ...
چت کن

جزئیات محصول

صندلی های بیسترو در فضای باز طراحی جدید


مبلمان دست دوم بافته شده در فضای باز منتشر شده است. صندلی های حصیری قهوه ای PE ، این ایده طراحی از زندگی بهتر حاصل شده است. ما به عنوان فروشندگان مبلمان چوب خیزران ، امیدواریم که صندلی های ما بتواند مشتریان را خوشحال کند. لوله دکوراسیون ، خط ساده و منحنی ظریف را بردارید ، بالشتک پشت و بالشتک صندلی باعث راحتی صندلی می شود.


معرفی محصول صندلی های بیسترو در فضای باز طراحی جدید

EASE در ساخت مبلمان در فضای باز با 10 سال تخصص دارد. ما تیم حرفه ای و ماهر بافندگی داریم. هم تیمی ها در بافتن مهارت دارند ، بیشتر آنها 10 سال صندلی بافندگی داشتند. در همین حال ، تیم R&؛ D ما حرفه ای و باتجربه است. ما می توانیم مشکلات فنی دشواری را حل کنیم. و ما در حال توسعه محصول جدید هستیم.

مورد مورد E7095
شرح صندلی های بیسترو در فضای باز طراحی جدید
ابعاد (سانتی متر) 56*60*75
وزن خالص (کیلوگرم) 4.3
جزئیات مواد لوله آلوم قطر 28 * 1.5 میلی متر ،
خیزران صاف 8 * 1.3 میلی متر ،
پایان بامبو
بسته بندی بسته بندی استاندارد صادراتی: صندلی ها با کاغذ پنبه مروارید پیچیده می شوند. پس از انباشته شدن ، صندلی ها توسط Kraftpaper و کیسه پلاستیکی ضد آب پوشانده می شوند. برای حرکت به براکت چرخ مجهز شده است.
قابلیت بارگیری 40HQ 680 عدد
استفاده ساحل ، باغ ، پاسیو ، بیسترو ، رستوران در فضای باز ، کافی شاپ در فضای باز ، بار در فضای باز ، خیابان نانوایی


ویژگی محصول صندلی های حصیری بافته شده قهوه ای مبلمان فضای باز ضد آب استاندارد جدید طراحی 2017
درباره لوله آلومینیوم
به دلیل خواص تراکم آلومینیوم فلز ، وزن آن بسیار سبک است. لوله آلومینیوم آنقدر قوی است که فشار و فشار زیادی را تحمل می کند. Btw ، برای پاسخگویی به خواسته های مکان های مختلف ، به سبک مختلفی ارائه می شود. Don&، تعمیر و نگهداری کم را فراموش نکنید ، به طور کلی ، فقط باید از پارچه نرم آغشته به مواد شوینده خنثی در آب استفاده کنید.
آخرین خبرها
رزین پلاستیکی بسیار مقاوم و مقاوم در برابر آب و هوا است. این می تواند در برابر عناصر ، استرس استفاده معمول و سایش اضافی که مبلمان فضای باز تحمل می کند مقاومت کند. علاوه بر این ، مبلمان رزینی را می توان به راحتی ذخیره کرد زیرا قطعات معمولاً خراب یا روی هم قرار می گیرند تا فضای ذخیره سازی کمتری را اشغال کنند.

Hot Tags: صندلی های بیسترو در فضای باز طراحی جدید ، تولید کنندگان ، سفارشی ، عمده فروشی ، خرید ، تخفیف ، عمده

پرس و جو

You Might Also Like