صندلی و میز فرانسوی بیرونی در فضای باز

صندلی و میز فرانسوی Bistro مبلمان فضای باز EASE صندلی های فرانسوی بیستروایی مقاوم در برابر UV و ساخت و ساز قوی در آلومینیوم به جای چوب خیزران طبیعی، با استفاده از امن و طولانی مدت است. پوشش بامبو به شما با طبیعت ارتباط می دهد. صندلی های اغذیه فروشی E6014 طراحی بزرگ ...
چت کن

جزئیات محصول

صندلی و جدول فرانسوی مبلمان بیرونی

صندلی های بیستار فرانسوی EASE مقاوم در برابر UV و ساخت قوی در آلومینیوم به جای چوب خیزران طبیعی، با استفاده از ایمن و طولانی مدت. پوشش بامبو به شما با طبیعت ارتباط می دهد. صندلی های اغذیه فروشی E6014 از نیمکره های بزرگ ساخته شده از شما راحت تر است. میز میز و صندلی بیرونی در فضای مجاور با قهوه، با بسیاری از مغازه ها، کافه ها و غیره و سایر فضای باز است.

 

معرفی صندلی و جدول مبلمان بیرونی فرانسوی در فضای باز

صندلی فرانسوی میز بیرونی در فضای باز محصولی خاص است. ما صندلی های بیرونی عمده فروشی و به طور جدی در انتخاب مواد خام است. و پس از آن، R & D کارخانه صندلی بی نظیر EASE ما کل فرآیند تولید را نظارت خواهد کرد. رنگ E7023 آسان است برای مطابقت با مجموعه بیرونی در فضای باز خود.

مورد مدل

E6014

شرح

صندلی و جدول فرانسوی مبلمان بیرونی

ابعاد (cm)

57 * 57 * 83

وزن خالص (کیلوگرم)

3.5

جزئیات مواد

آلوم لوله dia28 * 1.5mm

تخت چوبی 13 * 1.3 میلی متر

بامبو نگاه کردن به پایان

بسته بندی

بسته بندی صادرات استاندارد: صندلی ها با کاغذ پنبه مروارید پیچیده می شوند. پس از جمع شدن، صندلی ها با کاغذ کرافت و کیسه های پلاستیکی ضد آب پوشانده می شود. مجهز به براکت چرخ برای حرکت.

ویژگی های محصول و کاربرد صندلی ها و جدول مبلمان بیرونی فرانسوی در فضای باز

این صندلی های بیستاری در فضای باز از جنس آلومینیوم ساخته شده است. EASE، تامین کننده صندلی دندانپزشکی، دوست دارند به طراحی محصولات نور و انعطاف پذیری که پس از کار و راحتی برای باز کردن روزانه فضا را ذخیره کنند. در حقیقت، از تولید میز بیرونی در فضای باز و صندلی در محصولات پایان، صندلی های میز کارخانه ما به شدت در تامین منابع مواد اولیه و سپس نظارت بر روند تولید تا پایان محصولات ما باید انجام آزمون. یک کنترل کیفیت دقیق وجود دارد. ما از عمده فروشان صندلی های دفاعی در این صنعت شناخته شده هستیم. شما می توانید با خیال راحت آن را خریداری کنید.

E6014.jpg


Hot Tags: صندلی و میز فرانسه Bistro در فضای باز، تولید کنندگان، سفارشی، عمده فروشی، خرید، تخفیف، عمده فروشی

پرس و جو

You Might Also Like