ست صندلی و میز مبلمان باغ

ست صندلی و میز مبلمان باغ

Circular Rattan Garden Outdoor مبلمان فضای باز تمام فصلی مبلمان باغ بصورت آنلاین برای جمع آوری مبلمان زیبا بیشتر و راحت تر است. ویژه مبلمان چوب خیزران. اکنون بیشتر و بیشتر مردم از زندگی در فضای باز لذت می برند ، شاید فقط در حیاط خانه یا باغ بمانند ، بهتر است ...
چت کن

جزئیات محصول

ست صندلی و میز مبلمان باغ

باغ مبلمان بصورت آنلاین بیشتر و راحت تر برای جمع آوری مبلمان زیبا است. ویژه مبلمان چوب خیزران. اکنون بیشتر و بیشتر افراد از زندگی در فضای باز لذت می برند ، شاید فقط در حیاط خانه یا باغ بمانند ، بهتر است چندین قطعه صندلی چوبی خیزران در فضای باز داشته باشید. صندلی PE Rattan پشتی و صندلی صندلی تکستیلن. این طراحی احساسات مختلفی را به زندگی روزمره وارد می کند. نگران نباشید ، در مورد ضد آب و ضد اشعه ماورا بنفش نگران باشید. تکسیلن همچنین دارای عملکرد ضد آب و ضد اشعه ماورا بنفش است.

معرفی محصول ست صندلی و میز مبلمان باغ

متفاوت از خیزران تخت معمولی و خیزران گرد ، برای محصول جدید ما از چوب خیزران نرم استفاده می کنیم. بیشتر اوقات ، بیش از حد نرم به معنای آسان بودن از فرم است. اما EASE می گوید که کارگران ما با مهارت دست بافت می توانند از این مشکل جلوگیری کنند. کارگران دست باف ما چندین سال سابقه کار دارند. اگرچه این طراحی جدید و مواد جدید است ، آنها هنوز روش ساخت صندلی را دارند. در همین حال ، آنها می توانند کارایی بالا را تضمین کنند. صندلی این صندلی&& amp؛ rsquo از پارچه تکسیلن با کیفیت بالا ، احساس نرم و دنج استفاده می کند.

مورد موردE7097
شرحست صندلی و میز مبلمان باغ
ابعاد (سانتی متر)57*60*78
وزن خالص (کیلوگرم)4
جزئیات موادلوله کاهش آلومینیوم: dia38 * 1.5mm
مقاوم در برابر اشعه ماورا UV بنفش پلی اتیلن دور حصیری dia5.0mm آمپ&؛ پلاستیک پلاستیکی مشکی
بسته بندیبسته بندی استاندارد صادراتی: صندلی ها با کاغذ پنبه مروارید پیچیده می شوند. صندلی ها پس از انباشته شدن توسط کاغذ کرافت و کیسه پلاستیکی ضد آب پوشانده می شوند. مجهز به براکت چرخ برای حرکت.
قابلیت بارگیری 40HQ850 عدد
استفادهساحل ، باغ ، پاسیو ، بیسترو ، رستوران در فضای باز ، کافی شاپ در فضای باز ، بار در فضای باز ، خیابان نانوایی

Hot Tags: ست صندلی و میز مبلمان باغ ، تولید کنندگان ، سفارشی ، عمده فروشی ، خرید ، تخفیف ، عمده

پرس و جو

You Might Also Like