صندلی عروسی غیر چوب آلومینیوم فلزی استفاده از آب و هوا همه ناهار خوری

صندلی عروسی غیر چوب آلومینیوم فلزی تمام آب و هوا استفاده از غذاخوری مجموعه مبلمان فضای باز ناهار خوری برنامه گسترده است. مانند مبلمان اتاق ناهار خوری. در مقایسه با عروسی های داخل سالن عروسی در فضای باز بیشتر به طبیعت با توجه به شرایط آب و هوا در این قاب آلومینیومی ضد آب صندلی ذوزنقه بسته است...
چت کن

جزئیات محصول

صندلی عروسی غیر چوب آلومینیوم فلزی تمام آب و هوا استفاده از ناهار خوری


غذاخوری مجموعه مبلمان فضای باز برنامه گسترده است. مانند مبلمان اتاق ناهار خوری. در مقایسه با عروسی های داخل سالن عروسی در فضای باز است که بیشتر به طبیعت با توجه به شرایط آب و هوا بسته، قاب آلومینیومی ضد آب این صندلی ذوزنقه همه مورد نیاز خود را برآورده کنیم. بدون لوله آلومینیوم زنگ زده + پارچه خوردگی بالا پلی اتیلن که ساخت صندلی در فضای باز و سرپوشیده استفاده كرد. مهم ترین که شما می توانید انتخاب رنگ با توجه به تم حزب خود را برای مطابقت با سبک تمام رنگ است. از سوی دیگر صندلی سبک و آسان به حرکت می کند، با عملی بالا هستند.
 
صندلی عروسی غیر چوب آلومینیوم فلزی تمام آب و هوا استفاده از ناهار خوری
 
معرفی محصول عروسی صندلی ناهار خوری غیر چوب آلومینیوم فلزی تمام آب و هوا استفاده
به همان پلی اتیلن ترکه یا چوب کوتاه، پارچه نیز از نوع مواد مصنوعی ساخته شده است. همه تار و پود
صندلی با دست ساخته شده است. چون صندلی نیاز مردم به تنظیم سفتی. این صندلی ناهار خوری مورد جدید و نمایش در Spoga نمایشگاه، ما بسیاری از بازخورد خوب از مشتریان دریافت کنید.
 

مدل موردE7040
شرحصندلی عروسی غیر چوب آلومینیوم فلزی تمام آب و هوا استفاده از ناهار خوری
Dimension(cm)57 * 63 * 93
Weight(kg) خالص3.5
جزئیات موادآلوم لوله dia28 * 1.5 mm
پارچه: 8 * 8
بامبو نگاه پایان
بستهبسته بندی استاندارد صادرات: صندلی با کاغذ مروارید پنبه پیچیده هستند. پس از جمع کردن، صندلی را توسط کاغذ کرافت و ضد آب کیسه های پلاستیکی پوشانده شده است. مجهز به چرخ براکت برای حرکت.

 
ویژگی های محصول و برنامه عروسی صندلی ناهار خوری غیر چوب آلومینیوم فلزی تمام استفاده از آب و هوا
چگالی بالا پارچه صندلی احساس خوبی. لوله آلومینیوم غیر چوب با خوبی تحمل. با استفاده از پارچه های واجد شرایط در فضای باز. جزئیات شکوه و فناوری تعریف شده از نوآوری منحصر به فرد و ایجاد توسعه دهندگان محصول سرچشمه. طراحی کامل معنی ادغام لذت و دوام، هر قطعه از مبلمان نمونه های خوبی از آن شرایط سخت و در بهترین کیفیت است.
علاوه بر این از عروسی، صندلی نیز در ساحل، در فضای باز رستوران و کافی شاپ خیابان استفاده كرد.


8.jpg 


آخرین اخبار
طراحی خوب و با کیفیت بالا، ما بسیار بازخورد خوب از مشتریان خود دریافت کنید. اگر می خواهید به دانستن بیشتر در مورد محصولات ما. لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید.


4.jpg

Hot Tags: صندلی عروسی غیر چوب آلومینیوم فلزی استفاده از آب و هوا همه ناهار خوری، تولید کنندگان، سفارشی، خرید، تخفیف، کشتی فله

پرس و جو

You Might Also Like