مبلمان ناهار خوری صندلی بیسترو در فضای باز

مبلمان ناهار خوری در فضای باز Bistro صندلی تامین کننده سهولت صندلی بیسترو فرانسه ویژگی های دست بافی با رنگ های مختلف PE rattan، که اجازه می دهد تا شما گزینه های بسیاری برای دکوراسیون موجود خود را. سهولت bistro تامین کننده صندلی را طراحی خوب در فضای باز و سبک وزن محصولات ویژگی، که باعث می شود...
چت کن

جزئیات محصول

مبلمان ناهار خوری در فضای باز بیسترو صندلی تامین کننده

سهولت صندلی بیسترو فرانسه ویژگی های دست بافی با رنگ های مختلف PE rattan, که اجازه می دهد تا شما گزینه های بسیاری برای دکوراسیون موجود خود را. سهولت بیسترو تامین کننده صندلی را طراحی خوب در فضای باز و سبک وزن محصولات ویژگی, که باعث می شود صندلی به یک آیتم داغ. بازخورد خوب از مشتریان و منطقه مشتری گسترده تر و گسترده تر است. به دلیل مجموعه صندلی بیسترو نه تنها در باغ استفاده می شود، بلکه می تواند در رستوران، بیسترو نیز مورد استفاده قرار گیرد، پلازا بزرگ نیز جای خوبی برای استفاده از صندلی ها است.

 

صندلی راتن پشته ای برای اولین بار در حال انتخاب است. سهولت عرضه صندلی راتن انباشته، صندلی باغ پشت بالا، و باغ مجموعه ناهار خوری. نیمی از صندلی پشت توسط PE rattan بافند. پشتیبانی از قدرت به پشت خود را. 

بزرگ برای سنت و رستوران معاصر و یا تزئین کافه تریا، صندلی بیسترو می تواند مشتریان صندلی راحت برای لذت بردن از زمان ارائه دهد. با توسعه کافی شاپ، سبک طراحی و کیفیت مبلمان صندلی های بیسترو در فضای باز دارای الزامات بالاتر و بالاتری است. ما کارخانه صندلی های بیسترو خودمان را داریم. حق، که به این معنی سهولت تولید کننده صندلی بیسترو مستقیم و عمده فروشی صندلی بیسترو است، هیچ میانسالان دیگر وجود دارد. سپس مزیت قیمت را بر اساس کیفیت خوب داریم. 

آیتم مدل

ای۱۰۷۶

توضیحات

مبلمان ناهار خوری در فضای باز بیسترو صندلی تامین کننده

ابعاد(cm)

46*56*88

وزن خالص (کیلوگرم)

3.5

مواد جزئیات

لوله آلوم dia28*1.5mm,

تخت rattan13*1.3mm,

پایان نگاه بامبو

بسته

بسته بندی استاندارد صادرات: صندلی ها با کاغذ پنبه مروارید پیچیده شده اند. پس از انباشته شدن، صندلی ها توسط کاغذ کرافت و کیسه پلاستیکی ضد آب پوشیده خواهند شد. مجهز به براکت چرخ برای حرکت.

e1076_01.jpge1076_02.jpg

e1076_03.jpg

Hot Tags: مبلمان ناهار خوری صندلی بیسترو در فضای باز, تولید کنندگان, سفارشی, عمده فروشی, خرید, تخفیف, فله

پرس و جو

You Might Also Like