عمده فروشی سبک فرانسوی حصیر صندلی مجموعه جدید با کیفیت بالا

فرانسوی سبک حصیر صندلی عمده فروشی بالا کیفیت جدید مجموعه فرانسوی حصیر صندلی بدون اسلحه سبک. این طراحی را ذخیره فضای بیشتر و آسان تر برای ذخیره سازی. ای رنگ و لوله رنگ اختیاری است. اما سیاه سفید نوع کلاسیک است. صندلی ای صتكبل تا 10رایانه های شخصی بالا می تواند...
چت کن

جزئیات محصول

عمده فروشی سبک فرانسوی حصیر صندلی مجموعه جدید با کیفیت بالا 


فرانسه ای صندلی بدون اسلحه سبک. این طراحی را ذخیره فضای بیشتر و آسان تر برای ذخیره سازی. ای رنگ و لوله رنگ اختیاری است. اما سیاه سفید نوع کلاسیک است. صندلی ای می تواند صتكبل تا 10رایانه های شخصی بالا. بارگذاری ظرفیت بالا ظرفیت و مقرون به صرفه. این صندلی فرانسه ای سیاه و سفید بسیار مناسب برای خرید بزرگ است. گاهی اوقات، هتل بزرگ پروژه یا پروژه رستوران زنجیره ای ظرف کافی نیست. ما نیز قبول قرارداد خريد.
 
عمده فروشی سبک فرانسوی حصیر صندلی مجموعه جدید با کیفیت بالا
 

معرفی محصول فرانسه سبک حصیر صندلی عمده فروشی بالا کیفیت مجموعه جدید
صندلی ای مجموعه جدید از حصیر پلی اتیلن که نوع سنتز مواد ساخته شده برای
قاب 1.5 mm ضخامت لوله آلومینیوم استفاده می کنیم. پس از جوشکاری، ما به تعادل صندلی ای بازرسی. پودر پوشش با اشباع بالا در همین حال، ما هستند در حال حاضر اداره سطح تکنولوژی بسیار بالغ مانند بامبو نگاه تقلید گلدوزی و غیره.


مدل موردE200779
شرحعمده فروشی سبک فرانسوی حصیر صندلی مجموعه جدید با کیفیت بالا
Dimension(cm)48 * 59 * 88
Weight(kg) خالص3.7
جزئیات موادآلوم لوله dia28 * 1.5 mm
تخت rattan8 پلی اتیلن * 1.3 میلی متر
بامبو نگاه پایان
بستهبسته بندی استاندارد صادرات: صندلی با کاغذ مروارید پنبه پیچیده هستند. پس از جمع کردن، صندلی را توسط کاغذ کرافت و ضد آب کیسه های پلاستیکی پوشانده شده است. مجهز به چرخ براکت برای حرکت.

 
ویژگی های محصول و نرم افزار فرانسوی سبک حصیر صندلی عمده فروشی بالا کیفیت مجموعه جدید


 9.jpg


主图(001).jpg


در مقایسه با ترکه ای ای مصنوعی پلی اتیلن یا "پلی اتیلن ای" عناصر در فضای باز بدون پوشش مناسب برای استفاده به عنوان مبلمان فضای باز باغ است مقاومت در برابر خواهد شد. نگاه خوبی برای سال با نگهداری حداقل ادامه خواهد داد. ای ترکه یا چوب کوتاه مبلمان داخلی مناسب تر است. یعنی این سبک فرانسوی حصیر پلی اتیلن هستند صندلی خوب برای باغ، در فضای باز رستوران و کافی شاپ.

 
آخرین اخبار
چگونه به صرفه جویی در فضا مردم اغلب می خواهند به استفاده کامل از هر اتاق. امتناع از جمعیت می شود. سهولت تصمیم می گیرد به آن را از زیر زمین پایه، پایگاه میز دو در یک تغییر و یا در همه، سه شود ممکن است


2.jpg 
 

Hot Tags: فرانسوی سبک صندلی ای عمده فروشی با کیفیت بالا برای جدید مجموعه، تولید کنندگان، سفارشی، خرید، تخفیف، کشتی فله

پرس و جو

You Might Also Like