پاریس صندلی رنگارنگ طراحی داغ باغ تمام استفاده از آب و هوا

باغ پاریس صندلی داغ طراحی رنگی تمام آب و هوا استفاده رنگارنگ فرانسه سبک پاریس صندلی باغ صندلی تمام آب و هوا هستند. طراحی شیک و گرم متفاوت مشتریان و خریداران را جذب. ما می خواهیم بهترین صندلی ها به شما برای پاسخگویی به نیازهای مختلف بازار عرضه. هیچ موضوع جوانان و یا افراد مسن...
چت کن

جزئیات محصول

پاریس صندلی رنگارنگ طراحی داغ باغ تمام استفاده از آب و هوا
رنگارنگ فرانسوی سبک پاریس صندلی باغ صندلی تمام آب و هوا هستند. طراحی شیک و گرم متفاوت مشتریان و خریداران را جذب. ما می خواهیم بهترین صندلی ها به شما برای پاسخگویی به نیازهای مختلف بازار عرضه. بدون توجه به جوانان و یا قدیمی مردم به استفاده از این صندلی است. بسیار خوب برای سبک وزن است مسن تر به حرکت پلی اتیلن ماده ای برای تمیز کردن آسان است، مهم ترین که صندلی تست و بازرسی قبل از بسته بندی است. بدون خش و خوب فقط هاي نرم و راحت و خوشحال مثل شما راه رفتن در ساحل.
 
پاریس صندلی رنگارنگ طراحی داغ باغ تمام استفاده از آب و هوا
 
معرفی محصول باغ پاریس صندلی رنگارنگ داغ طراحی تمام آب و هوا استفاده
مبلمان سبک کشور فرانسه با تمام آب و هوا استفاده کنید. باغ پاریس در فضای باز صندلی ترکه یا چوب کوتاه آثار بزرگ برای هر منطقه در فضای باز. صندلی اضافی خارج از منزل در اطراف جدول در فضای باز مورد علاقه خود را برای دوستان و خانواده خود را ارائه. این صندلی می رسد کاملا مونتاژ شده و آماده استفاده است. آسان برای تمیز، فقط نیاز به تمیز کردن با پارچه مرطوب. بیش از 5pcs ناخن زنگ در پایین صندلی برای تقویت امنیت، کارخانه مبلمان فضای باز فقط بزرگ آن می تواند انجام دهد.
 

مدل موردE7025
شرحپاریس صندلی رنگارنگ طراحی داغ باغ تمام استفاده از آب و هوا
Dimension(cm)55 * 60 * 87
Weight(kg) خالص4.5
جزئیات موادآلوم لوله dia28 * 1.5 mm
تخت rattan8 * 1.3 میلی متر
بامبو نگاه پایان
بستهبسته بندی استاندارد صادرات: صندلی با کاغذ مروارید پنبه پیچیده هستند. پس از جمع کردن، صندلی را توسط کاغذ کرافت و ضد آب کیسه های پلاستیکی پوشانده شده است. مجهز به چرخ براکت برای حرکت.

 

2 (2).jpg


ویژگی های محصول و استفاده از باغ پاریس صندلی رنگارنگ داغ طراحی تمام آب و هوا استفاده

شما می دانید که شما می خرید با کیفیت بالا، تمام آب و هوا دارد باغ صندلی محصول سازگار با محیط زیست. بزرگ برای هر تنظیم در فضای باز: پاسیو پاسیو پوشش داده شده عرشه گودال آتش آشپزخانه در فضای باز، استراحت poolside، ایوان، gazebo ها، و غیره. محو & UV مقاوم & امن در قرار گرفتن در معرض خورشید کامل. ای سیاه سفید و قهوه ای tubeshows ترکیب رنگ یکپارچهسازی با سیستمعامل و پیشرفته. بسیار آسان برای تمیز کردن & همراه با 1 سال محدود گارانتی تولید کننده.
اگر شما آنها را در خیابان رستوران یا کافی شاپ، این صندلی ای مشتری خود را بیشتر ایده های طراحی برای جذب افراد مختلف است که مانند قهوه اما دوست دارم سبک دکوراسیون های مختلف به ارمغان بیاورد. رستوران در فضای باز و مغازه ها cofe با تعداد زیادی از دکوراسیون سبک های مختلف اما آنها مجهز با سوما رنگ و طراحی صندلی، شگفت انگیز به خدمات بسیاری از مشتریان مختلف است.
 
آخرین اخبار
لوله آلومینیوم مهم ترین مواد اولیه در کارخانه ما است. به دلیل آن ویژگی های خاص، ما سعی خواهد کرد برای قالب بیشتر، فقط احساس رایگان برای تماس با ما برای اطلاعات بیشتر.
 

3 (2).jpg

Hot Tags: باغ پاریس صندلی رنگارنگ طراحی داغ استفاده تمام تولید کنندگان سفارشی فروش تخفیف، فله

پرس و جو

You Might Also Like