ایوان رستوران لوکس صندلی بامبو نگاه جدید طراحی مبلمان فضای باز

غیر چوب آلومینیوم ای ناهار خوری صندلی جدید طراحی فضای باز سبک عتیقه فرانسه فرانسه بستر صتكبل صندلی ناهار خوری و صندلی ناهار خوری آلومینیوم مورد محبوب در مبلمان فضای باز هستند. جدید طراحی آلومینیوم ای ناهار خوری در صندلی با دست ساخته شده است. ما استفاده از حصیر پلی اتیلن بالا و 1.5 mm ضخامت لوله آلومینیوم...
چت کن

جزئیات محصول

طراحی غیر چوب آلومینیوم ای ناهار خوری صندلی جدید فرانسه سبک قدیمی
 
در فضای باز بستر های فرانسوی صتكبل صندلی ناهار خوری و صندلی غذاخوری آلومینیوم مورد محبوب در مبلمان فضای باز هستند. جدید طراحی آلومینیوم ای ناهار خوری در صندلی با دست ساخته شده است. ما استفاده از حصیر پلی اتیلن بالا و 1.5 mm ضخامت لوله آلومینیوم. تمام جوش کامل، در پایین صندلی جوش، ما با استفاده از فولاد ضد زنگ ناخن به رفع آن، به اجتناب از زنگ زده. صندلی با مبلمان های دیگر مانند جدول عتیقه و کابینه مطابقت می کند. علاوه بر این از دکوراسیون، این صندلی قوی استفاده، صندلی با کاربردي گسترده تر به صرف فضای فعال است.
 
طراحی غیر چوب آلومینیوم ای ناهار خوری صندلی جدید فرانسه سبک قدیمی
 
معرفی محصول طراحی غیر چوب آلومینیوم ای ناهار خوری صندلی جدید فرانسه سبک قدیمی
جدید نوع با کیفیت بالا حصیر بافی مطابقت رنگ آمد ایده جدید از سال گذشته است. ما می خواهیم برای نشان دادن چیزی متفاوت و منحصر به فرد. در مقایسه با آلومینیوم حصیر صندلی بدون بازو ذوزنقه، شما احساس راحتی بیشتری خواهد شد. البته این صندلی بیشتر وزن از صندلی armless خواهد بود. همه همان لوله آلومینیوم ضخامت 1.5 mm استفاده می کنیم قبل از بسته بندی, هر صندلی آزمایش و دو چک شود.
 

مدل موردE8101B
شرحطراحی غیر چوب آلومینیوم ای ناهار خوری صندلی جدید فرانسه سبک قدیمی
Dimension(cm)57 * 57 * 83
Weight(kg) خالص4.2
جزئیات موادآلوم لوله dia28 * 1.5 mm
تخت rattan13 * 1.3 میلی متر
بامبو نگاه پایان
بستهبسته بندی استاندارد صادرات: صندلی با کاغذ مروارید پنبه پیچیده هستند. پس از جمع کردن، صندلی را توسط کاغذ کرافت و ضد آب کیسه های پلاستیکی پوشانده شده است. مجهز به چرخ براکت برای حرکت.

 
34 - 副本.jpg


ویژگی های محصول و استفاده از چوب غیر آلومینیوم ای ناهار خوری صندلی جدید طراحی سبک قدیمی فرانسوی
بازی های جدید رنگ اثر بصری جدید به ارمغان بیاورد. پس از رد تمام عناصر سطحی است که بی ربط به کیفیت یا فضای آن رسیده و یا حتی فراتر از تصور ما به زیبا. بسیاری از زمان، ما معتقدیم که غذای خوشمزه خواهد شد مردم را خوشحال, در همان زمان، مبلمان نیز شادی شما را می تواند. احساس خوب استفاده می تواند آرامش مردم را. به این بستر در فضای باز فرانسوی صتكبل صندلی ناهار خوری به باغ یا رستوران خود را دریغ نکنید.
 
آخرین اخبار
چرا بسیاری از مردم شروع به خرید پارچه. مردم می خواهند به استفاده از زمان کمتری در نگهداری. حذف پیچیده پاک روند شما زمان بیشتری برای لذت بردن از زمان خانواده داشته باشد. فقط احساس رایگان برای تماس با ما، شما را بیشتر کنید.


1 (2).jpg 
 

Hot Tags: رستوران لوکس پاسیو صندلی بامبو نگاه مبلمان فضای باز برای جدید طراحی، تولید کنندگان، سفارشی, خرید, تخفیف, کشتی فله

پرس و جو

You Might Also Like