بعد فصل پاریس پاسیو در فضای باز صندلی جدید طراحی حیاط خلوت مبلمان

بعد فصل پاریس در فضای باز پاسیو صندلی جدید طراحی حیاط خلوت حیاط خلوت مبلمان مبلمان بازار بزرگ در مبلمان فضای باز زمینه تمام وقت است. حیاط خلوت مبلمان از جمله حیاط خلوت مبلمان مجموعه و حیاط خلوت صندلی. گاهی اوقات, جدول برای است اختیاری. نحوه انتخاب مبلمان حیاط خلوت...
چت کن

جزئیات محصول

بعد فصل پاریس در فضای باز پاسیو صندلی جدید طراحی حیاط خلوت مبلمان


حیاط خلوت مبلمان بازار بزرگ در مبلمان فضای باز زمینه تمام وقت است. حیاط خلوت مبلمان از جمله حیاط خلوت مبلمان مجموعه و حیاط خلوت صندلی. گاهی اوقات, جدول برای است اختیاری. چگونگی انتخاب مبلمان حیاط خلوت دو نقطه مرجع شما وجود دارد. اولین مورد با توجه به استفاده، دوم مکان و سبک دکوراسیون. این صندلی E8020 سیاه و سفید همه رنگ های استاندارد ما است علاوه بر سفید، دوم ملایم رنگ سیاه و سفید است، به نظر می رسد کمتر لوکس و بیشتر رسمی است.
 
بعد فصل پاریس در فضای باز پاسیو صندلی جدید طراحی حیاط خلوت مبلمان
 
معرفی محصول بعدی فصل پاریس در فضای باز پاسیو صندلی جدید طراحی حیاط خلوت مبلمان
این صندلی در فضای باز حیاط خلوت از چگالی بالا PE پارچه که قدرت عملکرد ضد آب، مقاوم در برابر UV ساخته شده است. لوله آلومینیوم Dia2.8mm زمینه استاندارد است و ما در حفظ بهبود کیفیت در جزئیات محصول مانند جوش، دست بافی و پوشش پودر. ما در جوشکاری کامل اگر قاب صندلی پر جوش در مقایسه با نقطه جوش، اصرار دارند آن با دوام تر خواهد شد. ما به پذیرفتن بررسی محموله در هر زمان، به ما کارخانه شما بیشتر در مورد مبلمان و مبلمان فضای باز زمینه یادگیری آمده.
 

مدل موردE8020
شرحبعد فصل پاریس در فضای باز پاسیو صندلی جدید طراحی حیاط خلوت مبلمان
Dimension(cm)57 * 57 * 83
Weight(kg) خالص3.7
جزئیات موادآلوم لوله dia28 * 1.5 mm
پارچه: 2 * 2
بامبو نگاه پایان
بستهبسته بندی استاندارد صادرات: صندلی با کاغذ مروارید پنبه پیچیده هستند. پس از جمع کردن، صندلی را توسط کاغذ کرافت و ضد آب کیسه های پلاستیکی پوشانده شده است. مجهز به چرخ براکت برای حرکت.

13 (2).jpg

 
طراحی حیاط خلوت مبلمان جزئیات محصول و کاربرد بعدی فصل پاریس در فضای باز پاسیو صندلی جدید
با توجه به سبک دکوراسیون این صندلی پارچه در صنعت سبک یا سبکهای طراحی رستوران یا کافی شاپ استفاده كرد. سیاه و سفید خیره کننده است ولی خروجی های که شما می توانید چشم انداز هم.
 
آخرین اخبار
مواد طبیعی به طور فزاینده ای تبدیل شدن به اولویت مشترک برای بالا پایان مبلمان فضای باز, هر دو برای توانایی خود را برای مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی سخت و برای آنها درخواست تجدید نظر زیبایی شناسی هستند. تحقیق در مورد منبع مواد مبلمان همچنین شما زیادی درباره اثرات زیست محیطی آن بگویید.
 

8.jpg 

Hot Tags: فصل بعدی پاریس پاسیو در فضای باز صندلی جدید طراحی حیاط خلوت مبلمان، تولید کنندگان، سفارشی، خرید، تخفیف، کشتی فله

پرس و جو

You Might Also Like