صندلی و میز رستوران در فضای باز بیسترو

صندلی های رستوران بیرونی بیسترو و صندلی بیسترو میز فرانسه یک نوع مبلمان چوب خیزران است. صندلی های بیسترو که برای دکوراسیون سنتی و کافه های مدرن بسیار مناسب است ، می توانند صندلی راحتی را برای لذت بردن از وقت مشتریان فراهم کنند. به عنوان یک تولید کننده صندلی های بیسترو ، ما تجربه در ...
چت کن

جزئیات محصول

صندلی و میز رستوران بیرونی بیسترو

صندلی بیسترو فرانسوی نوعی مبلمان PE چوب خیزران است. صندلی های بیسترو که برای دکوراسیون سنتی و کافه های مدرن بسیار مناسب است ، می توانند صندلی راحتی را برای لذت بردن از وقت مشتریان فراهم کنند. ما به عنوان تولید کننده صندلی های بیسترو ، بیش از ده سال تجربه تولید میز و صندلی های بیسترو را داریم. علاوه بر این ، ما تمرکز زیادی بر روی جزئیات محصول داریم که کیفیت خوب مشتریان ما را تضمین می کند.

معرفی محصول صندلی و میز رستوران Outdoor Bistro

همه صندلی های بیسترو در فضای باز از چوب خیزران ساخته شده اند ، چشم انداز مشابه چوب خیزران واقعی است ، اما در مقایسه با چوب دستی طبیعی ، چوب خیزران PE دارای دوام و پایداری بیشتری است. پوشش پودر خوب برای اطمینان از صاف و براق بودن آن است. کارخانه صندلی های bistro ما تجهیزات جدیدی برای پوشش پودر دارند ، به عبارت دیگر ، در کل تجهیزات ما یک به روزرسانی بزرگ وجود دارد ، ما می خواهیم بهترین محصول را به شما ارائه دهیم. در گذشته ، درمان سطح با دست با خلاقیت بیشتر.

مورد مورد

E7086

شرح

صندلی و میز رستوران بیرونی بیسترو

ابعاد (سانتی متر)

47*59*89

وزن خالص (کیلوگرم)

3.5

جزئیات مواد

لوله آلوم قطر 28 * 1.5 میلی متر ،

خیزران صاف 13 * 1.3 میلی متر ،

بامبو پایان به نظر می رسد

بسته بندی

بسته بندی استاندارد صادراتی: صندلی ها با کاغذ پنبه مروارید پیچیده می شوند. صندلی ها پس از انباشته شدن توسط کاغذ کرافت و کیسه پلاستیکی ضد آب پوشانده می شوند. مجهز به براکت چرخ برای حرکت.
ویژگی محصول و کاربرد صندلی و میز رستوران Outdoor Bistro

ظاهر بامبو ویژگی است ، اما ما همچنین می توانیم الگوی دیگری را ارائه دهیم. خطوط بامبو با احساس لمس شدید. تمام پودرها سازگار با محیط زیست هستند. ما نه تنها به عنوان شناخته شده ترین تامین کننده صندلی بیسترو شناخته شده ایم ، بلکه علاوه بر این عمده فروشی صندلی های بیسترو هستیم و محصولات خود را در سراسر جهان ارائه می دهیم.

این صندلی به دلیل رنگ منحصر به فرد در بین مصرف کنندگان محبوب است. می توان آن را به عنوان مبلمان مخصوص مجموعه دکوراسیون در فضای باز ترکیب کرد. این صندلی های محکم همچنین برای نگهداری آسان شیک و قابل انباشت هستند.

Hot Tags: صندلی و میز رستوران بیسترو در فضای باز ، تولید کنندگان ، سفارشی ، عمده فروشی ، خرید ، تخفیف ، عمده

پرس و جو

You Might Also Like