ست مبلمان میز و صندلی بیرونی بیسترو

با اصرار بر ایجاد و کیفیت ، صادرات مبلمان دستی را از سال 2007 صادر کنید. برای تماس با ما برای هتل ، رستوران در فضای باز ، قهوه ، بیسترو یا سایر پروژه ها خوش آمدید.
چت کن

جزئیات محصول

برای بیسترو در فضای باز یا درب ، چراغ های بیسترو معمولاً تیره و چند رنگ هستند. میز و صندلی های بیسترو در فضای باز معمولاً دو قطعه صندلی و یک میز است. رنگ آن قهوه ای یا سیاه است.


outdoor bistro chairs

مورد شمارهE1187
بعد، ابعاد، اندازه46 * 58 * 89 سانتی متر
N.W.3.5 کیلوگرم
بسته بندی11 عدد / پشته
موادلوله آلومینیوم و چوب خیزران

اگر بیسترو خیابانی است ، مجموعه کوچک بیسترو انتخاب خوبی است. صندلی آلومینیومی حصیری یا صندلی آلومینیومی تکسیلن با چشم انداز خاص و طرح بافت.

bistro chairs

در بارهمبلمان مهمان نوازی ، بیشتر اوقات به سبک دکوراسیون و فرهنگ شهر بستگی دارد. چشم انداز ساخت هتل برای مردم قابل توجه است ، برای داخل. مردم توجه بیشتری به مبلمان و دکوراسیون جزئیات خواهند داشت. ما فکر نمی کنیم که بین مبلمان داخلی و مبلمان فضای باز فاصله قابل مشاهده ای وجود داشته باشد. این صندلی با رنگ روشن و خیزران شبیه گرد است. در مقایسه با چوب خیزران صاف ، این نوع چوب خیزران نرم تر خواهد بود. اگر اتاق هتل به سبک رنگ روشن باشد ، قرار دادن این صندلی در بالکن انتخاب خوبی خواهد بود. دو صندلی با یک میز گرد ، پایه میز سبک آنتیک و یک میز سبک. یک فنجان قهوه ، چرا باید محدود کنیم که آنها مبلمان فضای باز یا مبلمان داخلی هستند؟ صندلی ها و میز برای قهوه و استراحت. صندلی های بیسترو در فضای باز کاملاً یکسان هستند.

small bistro set

Hot Tags: میز و صندلی بیسترو در فضای باز مجموعه مبلمان ، تولید کنندگان ، سفارشی ، عمده فروشی ، خرید ، تخفیف ، عمده

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید