صندلی در فضای باز و جدول برای بیسترو

صندلی در فضای باز و جدول برای Bistro سهولت صندلی بیسترو فرانسه واجد شرایط مقاومت UV و ساخت و ساز قوی در آلومینیوم به جای راتن طبیعی، امن و طولانی مدت با استفاده از. صندلی بیسترو در فضای باز استفاده از پوشش نگاه بامبو شما را در ارتباط با طبیعت نگه دارید. به عنوان یک تولید کننده صندلی بیسترو,...
چت کن

جزئیات محصول

صندلی در فضای باز و جدول برای بیسترو

 

سهولت صندلی بیسترو فرانسه واجد شرایط مقاومت UV و ساخت و ساز قوی در آلومینیوم به جای راتن طبیعی, امن و طولانی مدت با استفاده از. صندلی بیسترو در فضای باز استفاده از پوشش نگاه بامبو شما را در ارتباط با طبیعت نگه دارید. به عنوان یک تولید کننده صندلی بیسترو، ما در تولید میز بیسترو در فضای باز و صندلی بیش از ده سال تجربه. چه بیشتر, ما بسیار بر روی جزئیات محصول است که تضمین کیفیت خوبی برای مشتریان ما تمرکز.

 

معرفی محصول صندلی در فضای باز و جدول برای بیسترو

صندلی بیسترو فرانسوی برای خارج از منزل محصول ویژگی است. ما صندلی بیسترو عمده فروشی و به طور جدی در انتخاب مواد اولیه. و سپس سهولت ما بیسترو صندلی کارخانه R&D خواهد شد تمام روند تولید نظارت. رنگ E7023 آسان است برای مطابقت با مجموعه بیسترو در فضای باز خود را.

آیتم مدل

7023

توضیحات

صندلی در فضای باز و جدول برای بیسترو

ابعاد(cm)

57*58*83

وزن خالص (کیلوگرم)

3.5

مواد جزئیات

لوله آلوم dia28*1.5mm,

تخت rattan13*1.3mm,

پایان نگاه بامبو

بسته

بسته بندی استاندارد صادرات: صندلی ها با کاغذ پنبه مروارید پیچیده شده اند. پس از انباشته شدن، صندلی ها توسط کاغذ کرافت و کیسه پلاستیکی ضد آب پوشیده خواهند شد. مجهز به براکت چرخ برای حرکت.

ویژگی های محصول و استفاده از صندلی رستوران بیسترو در فضای باز و جدول

سهولت متخصص در ساخت میز بیسترو در فضای باز و صندلی مبلمان با 10 سال. شما می توانید مبلمان در فضای باز خود را یک سری از رنگ چوب انتخاب کنید.  اندازه راتن تخت 1.3mm*12, و لوله آلومینیوم dia28*1.5mm, محصول دیا 57*59*89, یاتاقان تا 150kg. PE rattan یک ماده محبوب برای تولید مبلمان است. ما ویژگی های انتخاب خوبی از صندلی بیسترو ظریف به منظور افزایش صندلی تجاری در بیسترو خود را, رستوران, سالن و یا باشگاه.Hot Tags: صندلی در فضای باز و جدول برای بیسترو، تولید کنندگان، سفارشی، عمده فروشی، خرید، تخفیف، فله

پرس و جو

You Might Also Like