ست صندلی های آلومینیومی ناهار خوری در فضای باز

مجموعه صندلی های آلومینیومی بیسترو در فضای باز سبک مینیمالیستی مدرن ، ما اکنون فقط رنگ سفید تولید می کنیم. ما فکر می کنیم که رنگ سفید همیشه به شما و خارج از انتظار شما کمک می کند. در صنعت مبلمان فضای باز ، علاوه بر مشخصات صندلی ، مانند ضد آب بودن یا نبودن ، و ضد خوردگی چطور ...
چت کن

جزئیات محصول

ست صندلی های آلومینیومی ناهار خوری در فضای باز

سبک مینیمالیستی مدرن ، ما اکنون فقط رنگ سفید تولید می کنیم. ما فکر می کنیم که رنگ سفید همیشه به شما و خارج از انتظار شما کمک می کند. در صنعت مبلمان فضای باز ، علاوه بر مشخصات صندلی ، مانند آن را ضد آب یا نه ، و چگونه در مورد عملکرد ضد خوردگی. از این گذشته ، زیبایی ویژگی مهم دیگر مبلمان بیسترو یا رستوران است. از آنجا که تعداد زیادی بیسترو و رستوران در فضای باز هستند ، علاوه بر غذاهای خوشمزه ، صندلی ها و میزهای بی نظیر می توانند بیشتر مردم را تحت تأثیر قرار دهند.

ست صندلی های آلومینیومی ناهار خوری در فضای باز

پیش از این ، ما یک نظرسنجی انجام دادیم ، موضوع در مورد صندلی و صندلی بدون بازو بود. نتیجه نصف و نیمه است. برای این صندلی راحتی بیشتر به جزئیات مانند شعاع بازو توجه داشتیم. اینکه آیا نیاز به استفاده از مواد دیگر و غیره است. ما تصمیم گرفتیم از آلومینیوم نیز استفاده کنیم. ما اعتقاد داریم که صندلی می تواند با دکوراسیون به سبک های مختلف مطابقت داشته باشد ، نه تنها برای بیسترو یا رستوران در فضای باز.

مورد مورد

E1080

شرح

مجموعه صندلی های آلومینیومی بیسترو در فضای باز

ابعاد (سانتی متر)

59*56.5*88.5

وزن خالص (کیلوگرم)

3.5

جزئیات مواد

قاب آلوم

بسته بندی

بسته بندی استاندارد صادراتی: صندلی ها با کاغذ پنبه مروارید پیچیده می شوند. صندلی ها پس از انباشته شدن توسط کاغذ کرافت و کیسه پلاستیکی ضد آب پوشانده می شوند. مجهز به براکت چرخ برای حرکت.

قابلیت بارگیری 40HQ

1440 عدد

استفاده

ساحل ، باغ ، پاسیو ، بیسترو ، رستوران در فضای باز ، کافی شاپ در فضای باز ، بار در فضای باز ، خیابان نانوایی

Hot Tags: ست صندلی آلومینیومی ناهار خوری در فضای باز ، تولید کنندگان ، سفارشی ، عمده فروشی ، خرید ، تخفیف ، عمده

پرس و جو

You Might Also Like