در فضای باز پارچه صندلی ساحل باغ پاسیو تاشو راحت و سبک وزن

راحت و پاسیو در فضای باز پارچه تاشو صندلی باغ ساحل و سبک در فضای باز پارچه صندلی مناسب برای استفاده در باغ است. باغ صندلی تاشو با پارچه های رنگارنگ همیشه با دکوراسیون به خوبی مطابقت. تاشو صندلی برای طراحی سخت است اما در سهولت، وجود دارد تاشو داغ فروش...
چت کن

جزئیات محصول

در فضای باز پارچه صندلی ساحل باغ پاسیو تاشو راحت و سبک وزن


در فضای باز تاشو صندلی پارچه مناسب برای استفاده در باغ است. باغ صندلی تاشو با پارچه های رنگارنگ همیشه با دکوراسیون به خوبی مطابقت. تاشو صندلی برای طراحی سخت است اما در سهولت، داغ فروش تاشو پارچه صندلی وجود دارد. 3.8 کیلوگرم سبک و پایدار. صندلی پارچه پلی اتیلن با کیفیت بالا ساخته شده است. پروژه هتل و یا رستوران پروژه تاشو صندلی مسابقه با دیگر مبلمان منحصر به فرد باشد. قاب رنگ و پارچه رنگ اختیاری است.
 
در فضای باز پارچه صندلی ساحل باغ پاسیو تاشو راحت و سبک وزن
 
معرفی محصول در فضای باز تاشو پارچه صندلی ساحل باغ پاسیو راحت و سبک
سپس برای بهبود عملکرد، بعد از یک دوره استفاده از کاربران اغلب ایمنی طرح کاربر پسند و راحتی راحت احساس می تواند در طراحی، سخت ترین چیزی که نیاز به فکر می کنم از زندگی واقعی است. برای چندین بار موضوع است وقتی ما صندلی را در مکان های مرطوب استفاده کنید از جمله طرز تاشو، ما عملکرد غیر لغزش تست قبل از تولید انبوه ما صندلی تاشو تست.


مدل موردE7022
شرحدر فضای باز پارچه صندلی ساحل باغ پاسیو تاشو راحت و سبک وزن
Dimension(cm)56 * 54 * 83
Weight(kg) خالص3.8
جزئیات موادآلوم لوله dia28 * 1.5 mm
Fabric8 * 8 میلی متر
بامبو نگاه پایان
بستهبسته بندی استاندارد صادرات: صندلی با کاغذ مروارید پنبه پیچیده هستند. پس از جمع کردن، صندلی را توسط کاغذ کرافت و ضد آب کیسه های پلاستیکی پوشانده شده است. مجهز به چرخ براکت برای حرکت.

未标题-5(001).jpg

 
ویژگی های محصول و استفاده از فضای باز تاشو پارچه صندلی ساحل باغ پاسیو راحت و سبک
آسان و طبیعت زندگی puresit از مردم شهر مدرن است ما دادن برجستگی به طعم منحصر به فرد خانه در راه نرم رنگ و تصویر، راحتی و naturalness نیز به گرفته شده است. Quailed
پارچه صندلی نرم و راحت می کند. شاید این صندلی تاشو به عنوان میز صندلی تاشو در فضای باز شود، اما اگر شما آن را در باغ یا حیاط خلوت خود را قرار دهید، شاید شما توسط صندلی متعجب خواهید شد.
 
آخرین اخبار
مبلمان آلومینیوم مقاوم در برابر زنگ اما به علیه هر نوع خوردگی که به فلز زنگار کسل کننده حفظ شود. شستشوی مکرر این است اگر این فلز در شکل خوب است یا تا پایان بسته شدن و یا پخته شده در این وضعیت جلوگیری کند.
 

4 (2).jpg

Hot Tags: در فضای باز تاشو پارچه صندلی ساحل باغ پاسیو راحت و سبک وزن، تولید کنندگان، سفارشی, فروش, تخفیف, کشتی فله

پرس و جو

You Might Also Like