پاریس صندلی همه فصل باغ انباشته ای والس سبک صندلی

پاریس صندلی تمام فصل باغ انباشته ای صندلی والس سبک باغ میز ناهار خوری و صندلی مبلمان بسیار مهم برای دکوراسیون باغ است. ای صتكبل صندلی انتخاب اول. سهولت عرضه ای صتكبل صندلی، صندلی پشت باغ بالا و باغ مجموعه ناهار خوری. نیمی از صندلی...
چت کن

جزئیات محصول

صندلی پاریس تمام فصل باغ انباشته ای والس سبک صندلی
 
باغ مبلمان و صندلی مبلمان بسیار مهم برای دکوراسیون باغ است. ای صتكبل صندلی انتخاب اول. سهولت عرضه ای صتكبل صندلی، صندلی پشت باغ بالا و باغ مجموعه ناهار خوری. نیمی از صندلی عقب است توسط پلی اتیلن حصیر بافته. پشتیبانی انرژی، به پشت خود را. قرمز به معنی شور و تعطیلات و روزی خاص. و اکثر اوقات قرمز مبارک را به مردم. اضافه کردن این صندلی قرمز به خط تولید شما Enrich نمایشگاه خود در همین حال، برخی از مشتریان جدید شما خواهد شد.
 
صندلی پاریس تمام فصل باغ انباشته ای والس سبک صندلی
 
معرفی محصول پاریس صندلی تمام فصل باغ انباشته ای والس سبک صندلی
اگر صندلی با جدول مطابقت می کند شما یک مجموعه مبلمان باغ زیبا را دریافت کنید. جدول سیاه و سفید پایه با چوب بالا انتخاب خوبی است. این صندلی باغ صندلی فلزی است اما ما با استفاده از لوله آلومینیومی، ما می دانیم که آلومینیوم مواد سبک وزن، در ضمن آن ضد آب و با بالا UV مقاوم است. لوله 1.5 میلی متر ضخامت است بسیاری از رادیان زیبا را ایجاد می کند. آن به ما صندلی سبک های متفاوت تولید می کند و به ترتیب قرارداد.
 

مدل موردE3009
شرحصندلی پاریس تمام فصل باغ انباشته ای والس سبک صندلی
Dimension(cm)45 * 59 * 88
Weight(kg) خالص3.9
جزئیات موادآلوم لوله dia28 * 1.5 mm
تخت ای: 13 * 1.3
بامبو نگاه پایان
بستهبسته بندی استاندارد صادرات: صندلی با کاغذ مروارید پنبه پیچیده هستند. پس از جمع کردن، صندلی را توسط کاغذ کرافت و ضد آب کیسه های پلاستیکی پوشانده شده است. مجهز به چرخ براکت برای حرکت.

 

50.jpg


ویژگی های محصول و استفاده از صندلی پاریس تمام فصل باغ انباشته ای والس سبک صندلی
پاریس باغ حصیر صندلی خوب در فضای باز و سبک ویژگی، که این صندلی را به یک آیتم گرم کنید. انتقادات و پیشنهادات خوب از مشتریان و مشتری های گسترده تر و وسیع تر منطقه. به دلیل صندلی نیست تنها در باغ استفاده می شود اما همچنین می تواند مورد استفاده در رستوران، بستر، میدان بزرگ نیز مکان خوبی برای استفاده از صندلی است.
 
آخرین اخبار
که شما را مانند بهترین رنگ است؟ سبک رنگ در خط تولید شما چیست؟ سهولت رنگ جدید به خط تولید ما اضافه کنید، تعجب شما فقط انتظار آن منتظر است.
 
3 (2).jpg 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hot Tags: پاریس صندلی سفارشی فصل تمام باغ انباشته ای صندلی والس سبک، تولید کنندگان، فروش تخفیف، فله

پرس و جو

You Might Also Like