پاریس صندلی باغ پاسیو پشته تا 11 صندلی بالا

پاریس صندلی باغ پاسیو پشته تا به 11 صندلی بالا فرانسه پاریس باغ صندلی بسیار محبوب در زمینه مبلمان های سبک. بسیاری مانند فرانسه طراحی پاسیو صندلی. پاریس باغ به سبک صندلی باید مشخصات خود را. هنگامی که شما در انتخاب مبلمان، نحوه ذخیره یکی از مهم ترین است...
چت کن

جزئیات محصول

پاریس صندلی باغ پاسیو پشته تا 11 صندلی بالا
فرانسوی سبک باغ صندلی پاریس بسیار محبوب در زمینه مبلمان هستند. بسیاری مانند فرانسه طراحی پاسیو صندلی. پاریس باغ به سبک صندلی باید مشخصات خود را. هنگامی که شما در انتخاب مبلمان، نحوه ذخیره یکی از مهم ترین مسائلی است که باید به در نظر گرفتن است. سبک و آسان به فروشگاه به اجازه همه چیز را سازماندهی می شود. بلبرینگ های دست بافت و خوب. سریع تحویل و یک سال گارانتی. لوله ای و رنگ رنگ اختیاری است. نوع منحصر به فرد برای خط تولید ساخت.
 
پاریس صندلی باغ پاسیو پشته تا 11 صندلی بالا
 
معرفی محصول از پاریس صندلی باغ پاسیو پشته تا به صندلی های 11 بالا
این بسته صندلی ای 11pcs برای یک سهام است. آنها همچنین در رستوران در فضای باز و یا پاسیو، صرفه جویی در فضا و آسان به حرکت صتكبل می تواند. صندلی فرانسه پاسیو ظریف و رمانتیک است. پس
مبلمان سبک فرانسوی محبوب در سراسر جهان است.


مدل موردE6017
شرحپاریس صندلی باغ پاسیو پشته تا 11 صندلی بالا
Dimension(cm)46 * 57 * 88
Weight(kg) خالص3.8
جزئیات موادآلوم لوله dia28 * 1.5 mm
تخت rattan8 * 1.3 میلی متر
بامبو نگاه پایان
بستهبسته بندی استاندارد صادرات: صندلی با کاغذ مروارید پنبه پیچیده هستند. پس از جمع کردن، صندلی را توسط کاغذ کرافت و ضد آب کیسه های پلاستیکی پوشانده شده است. مجهز به چرخ براکت برای حرکت.

 
未标题-3(001).jpg


模板.9jpg.jpg

ویژگی های محصول و نرم افزاراز پاریس صندلی باغ پاسیو پشته تا 11 صندلی بالا
حداقل طراحی این نوع صندلی پاسیو فرانسه اما ساده نیست. سیاه & سفید رنگ وحشی است.
اگر خط تولید صندلی رنگارنگ را چرا استفاده از سیاه & سفید امتحان کنید? مهم نیست که چگونه دکوراسیون آن است، سیاه & سفید جفت صندلی به صحنه خوبی جذب کند. بله، این صندلی در فضای باز است اما این طرح نیز می تواند بسیار زیبا مبلمان داخلی.
 
آخرین اخبار
در آینده توسعه دوستانه آبی و دافع اولئومك درمان 100% روند برای پارکهای مبلمان است. بهبود ضد - توانایی رسوب مبلمان فضای باز, به خصوص برای مبلمان فضای باز عمومی کنیم.
 
 

Hot Tags: پاریس صندلی باغ پاسیو پشته تا 11 صندلی بالا، تولید کنندگان، سفارشی, فروش, تخفیف, کشتی فله

پرس و جو

You Might Also Like