پاریس صندلی مبلمان فضای باز بامبو نگاه خیابان رستوران کافی شاپ

پاریس صندلی در فضای باز مبلمان بامبو نگاه خیابان رستوران کافی شاپ رستوران مجموعه مبلمان نیمکت پارک عمومی و یا خیابان مبلمان. در مقایسه با پلی اتیلن حصیر صندلی، صندلی پارچه نرم و سبک تر خواهد شد. شاید شما پارچه صندلی کمتر با دوام از حصیر صندلی است می گویند،...
چت کن

جزئیات محصول

پاریس صندلی در فضای باز مبلمان بامبو نگاه خیابان رستوران کافی شاپ
 
مجموعه از مبلمان رستوران نیمکت پارک عمومی و یا خیابان مبلمان. در مقایسه با پلی اتیلن حصیر صندلی، صندلی پارچه نرم و سبک تر خواهد شد. شاید شما گفت صندلی پارچه کمتر با دوام از صندلی ای است اما ما طراحی می تواند نگرانی خود را از بین بردن. در بطری صندلی شما کمربند متقابل به منظور تقویت تحمل پیدا کنید. رفتن به صندلی سفید وحشی رنگ برای همیشه لطفا برای، مجهز به بازوی ساج, شما می توانید تصویر که شما سفر در جزیره بالی هستند. آن را به خط تولید خود را اضافه کنید، این صندلی می دهید مشتری شما احساس شور و شوق از جزیره بالی.
 
پاریس صندلی در فضای باز مبلمان بامبو نگاه خیابان رستوران کافی شاپ
 
معرفی محصول پاریس صندلی در فضای باز مبلمان بامبو نگاه خیابان رستوران کافی شاپ
این صندلی قهوه ساخته شده از پارچه های سفید و لوله آلومینیوم سفید رنگ بازی بسیار خوب سفید است اما تمام صندلی سفید است مبلمان در بسیار کمتر است. از آنجا که ما به فکر افرادی قوی وزن صندلی گسترده تر از صندلی های معمولی است. از سوی دیگر گسترده تر صندلی راحت برای زن به کیسه های خود را و یا چیزهای دیگر قرار داده است. در مورد درمان سطح چوب ساج بازوی نگران نباشید، ما خواهد شد بسیاری از لهستانی زمان برای اطمینان از صاف قبل از نصب آن.


مدل موردE1101
شرحپاریس صندلی در فضای باز مبلمان بامبو نگاه خیابان رستوران کافی شاپ
Dimension(cm)56 * 58 * 86
Weight(kg) خالص3.7
جزئیات موادآلوم لوله ffront جلو پا: 38 * 19 * 1.2 میلی متر
پشت پا: 25 * 25 * 1.8 میلی متر
پارچه: 2 * 2
بستهبسته بندی استاندارد صادرات: صندلی با کاغذ مروارید پنبه پیچیده هستند. پس از جمع کردن، صندلی را توسط کاغذ کرافت و ضد آب کیسه های پلاستیکی پوشانده شده است. مجهز به چرخ براکت برای حرکت.

ویژگی های محصول و برنامه پاریس صندلی در فضای باز مبلمان بامبو نگاه خیابان رستوران کافی شاپ


32.jpg


صندلی پارچه پلی اتیلن ساخته شده از پلی اتیلن ترکه یا چوب کوتاه و آلومینیوم لوله و ضخامت لوله 1.2 mm و 1.8 متر است. با توجه به مسائل مختلف صندلی جلو پا و پشت صندلی پا, لوله های آلومینیوم مشخصات مختلف استفاده کنیم. در پایین صندلی ما استفاده از فولاد ضد زنگ ناخن به تعمیر صندلی، حتی صندلی در رستوران های خیابانی به عنوان مبلمان فضای باز استفاده می شود، این صندلی همیشه می تواند بهترین عملکرد نشان می دهد.
 
آخرین اخبار
خط تولید جدید هم اکنون در حال توسعه است. برای فصل آینده ما مبل جدید جدید مجموعه ناهارخوری داشته باشد. وجود برخی از تغییر در چشم انداز و رنگ مطابقت داشته باشد. فقط در صورت تمایل به تماس با ما برای هر پرس و جو.

3 (2).jpg

 

Hot Tags: پاریس صندلی بامبو مبلمان فضای باز نگاه خیابان رستوران کافی شاپ, تولید کنندگان, سفارشی, خرید, تخفیف, کشتی فله

پرس و جو

You Might Also Like