صندلی های فضای باز طراحی مدرن را تنظیم می کنند

Poly Rattan Garden جدید مبلمان فضای باز صندلی حصیری استفاده از خشم گسترده استفاده از مبلمان باغ پلی چوب خیزران از محصولات برجسته است ، این مورد در سال 2017 جدید است. این صندلی خاکستری روشن آرام و تمیز به نظر می رسد ....
چت کن

جزئیات محصول

Poly Rattan Garden جدید مبلمان فضای باز صندلی حصیری استفاده از خشم گسترده
مبلمان باغ پلی چوب خیزران پیشرو در این محصول است ، این مورد در سال 2017 جدید است. ما می دانیم که مبلمان چوب خیزران گسترده است ، قاب آلومینیومی متفاوت است و چوب خیزران متفاوت است. این صندلی خاکستری روشن آرام و تمیز به نظر می رسد. در مقایسه با مبلمان غذاخوری ، این مورد در مکانهای تفریحی مناسب تر است.
Poly Rattan Garden جدید مبلمان فضای باز صندلی حصیری استفاده از خشم گسترده
معرفی محصول Poly Rattan Garden New صندلی حصیری در فضای باز استفاده خشم گسترده
تولید شده توسط لوله آلومینیومی با ضخامت 1.5 میلی متر. پوشش پودر خوب و درمان سطح. ما یک تیم بازرسی حرفه ای داریم ، هر قطعه صندلی قبل از بسته بندی بازرسی می شود. برای اطمینان از عدم ایجاد خراش روی صندلی ، تعادل خوب و غیره. ما سرویس ODM / OEM را می پذیریم ، فقط جزئیات مورد نیاز خود را برای صندلی به ما اطلاع دهید ، ما بهترین تلاش خود را برای پشتیبانی از کار شما انجام خواهیم داد.

مورد موردE7092
شرحPoly Rattan Garden جدید مبلمان فضای باز صندلی حصیری استفاده از خشم گسترده
ابعاد (سانتی متر)60*59*83
وزن خالص (کیلوگرم)4
جزئیات موادلوله آلوم قطر 28 * 1.5 میلی متر ،
خیزران صاف 8 * 1.3 میلی متر ،
پایان بامبو
بسته بندیبسته بندی استاندارد صادراتی: صندلی ها با کاغذ پنبه مروارید پیچیده می شوند. پس از انباشته شدن ، صندلی ها توسط Kraftpaper و کیسه پلاستیکی ضد آب پوشانده می شوند. برای حرکت به براکت چرخ مجهز شده است.
قابلیت بارگیری 40HQ680 عدد
استفادهساحل ، باغ ، پاسیو ، بیسترو ، رستوران در فضای باز ، کافی شاپ در فضای باز ، بار در فضای باز ، خیابان نانوایی

ویژگی محصول صندلی حصیری در فضای باز Poly Rattan Garden با استفاده از خشم گسترده
این باعث می شود که&در محیط مرطوب خراب شود یا کپک بزند. چوب خیزران PE به گونه ای شبیه چوب خیزران واقعی و همچنین رنگهای متنوع طراحی شده است. مهمترین این است که PE ماده مصنوعی است که ارزش بازیافت درجه بالایی را در اختیار دارد. سازگار با محیط زیست است. به دلیل خواص تراکم آلومینیوم فلز ، وزن آن بسیار سبک است. لوله آلومینیوم آنقدر قوی است که فشار و فشار زیادی را تحمل می کند. Btw ، برای پاسخگویی به خواسته های مکان های مختلف ، به سبک مختلفی ارائه می شود.
14.jpg

آخرین خبرها
ساخته شده از چوب خیزران PE با کیفیت بالا ، نگهداری آن آسان و سبک وزن است. اگر س freeال دیگری دارید فقط می توانید با ما تماس بگیرید.
3.jpg

Hot Tags: صندلی های فضای باز طراحی مدرن را تنظیم می کنند ، تولید کنندگان ، سفارشی ، عمده فروشی ، خرید ، تخفیف ، عمده

پرس و جو

You Might Also Like