صندلی کتان صندلی فرانسوی UV Resistant All Season Beach Outdoor Hotel Places

صندلی پاریس سبک پاریس رستوران مبلمان رستوران قهوه صندلی را می توان در باغ، پاسیو، کرم و قهوه ای با بسیاری از سبک دکوراسیون استفاده می شود. آن را به نمایشگاه خود در نمایشگاه خود اضافه کنید. صندلی های ناهار خوری فرشته در فضای باز Brown ساخته شده از یک نوع ثروتمند، قهوه ای ...
چت کن

جزئیات محصول

صندلی پایتخت پاریس Style Commercial Coffee Furniture رستوران


صندلی را می توان در باغ، پاسیو، کرم و قهوه ای با بسیاری از سبک دکوراسیون استفاده می شود. آن را به نمایشگاه خود در نمایشگاه خود اضافه کنید. صندلی های ناهار خوری Ferndale Outdoor Brown Wicker ساخته شده از نوع یک نوع غنی و بافتنی قهوه ای است که هر چشم انداز در این نزدیکی را تشویق می کند. پنبه پلی اتیلن PE اجازه می دهد تا این صندلی ها در هر شرایط آب و هوایی با نگهداری کمی طول بکشد. این صندلی های موثر نیز برای ذخیره سازی آسان، شیک و قابل انعطاف هستند.

صندلی پایتخت پاریس Style Commercial Coffee Furniture رستوران

معرفی محصولات پارتیشن سبک پاریس صندلی تجاری مبلمان رستوران قهوه
این صندلی هایی که از جنس باغ های چوبی ساخته شده اند از جنس آلومینیوم ساخته شده از جنس آلومینیوم ساخته شده است. لوله dia28 * 1.5mm است، ما دقیقا با استفاده از ضخامت لوله 1.5mm برای اطمینان از تحمل خوب و چشم انداز با ثبات است. رنگ و رنگ لوله چوب پنبه اختیاری است و سطح آن می تواند برای انجام آزمایش هزار تست، به دلیل تکنولوژی پوشش پودر بالغ. این صندلی پاسیو صندلی فرانسوی با وزن خالص 3.7 کیلوگرم است. این صندلی پاسیو سبک وزن و آسان برای حرکت و ذخیره سازی است.

مورد مدل E6060
شرح صندلی پایتخت پاریس Style Commercial Coffee Furniture رستوران
ابعاد (سانتی متر) 46 * 57 * 88
وزن خالص (کیلوگرم) 3.7
جزئیات مواد آلوم لوله dia28 * 1.5mm
مسواک مسطح 8 * 1.3 میلی متر
بامبو نگاه کن
بسته بندی بسته بندی استاندارد صادرات: صندلی ها با کاغذ پنبه مروارید پیچیده شده است. پس از جمع شدن، صندلی ها با کاغذ کرافت و کیسه های پلاستیکی ضد آب پوشانده می شود. مجهز به براکت چرخ برای حرکت دادن.


ویژگی محصول و کاربرد صندلی Patio Paris Style Commercial Coffee Furniture رستوران

9.jpg


صندلی های پیتزای فرانسوی قابل انبساط و ذخیره سازی آسان می باشند. آنها مقاوم در برابر آب و هوا / UV، قوی و آسان برای تمیز کردن و نگهداری رایگان است. صندلی های صندلی پاسیو چندین پلی است
طراحی روتین. این صندلی ها برای نمایشگاه نمایشگاه شما عالی هستند. همانطور که بسیاری دیگر مشابه
صندلی ها دارای پاهای ریون نیستند.
یک میز با دو صندلی، دو یا سه مجموعه در این مجموعه، باعث می شود باغ شما به نظر می رسد یک حیاط سبک فرانسه است. آنها را به خط تولید اضافه کنید، ما معتقدیم که صندلی باغ بسیاری را در شهر محلی تزئین خواهد کرد.

آخرین اخبار
مبلمان پشم پنبه مقاوم در برابر آب و هوا است، اما می تواند در خورشید خشک شود. بافتنی بهتر است در سایه نگهداری شود. یک بار در سال، آن را در آب بشویید تا رطوبت را به الیاف خود اضافه کنید. ترکه یاقوت کبود به سادگی باید شسته شود و به صورت دوره ای آن را تمیز نگه دارد تا آن را در شرایط مناسب نگه دارد.

1 (2) .jpg

Hot Tags: صندلی چوب کشی فرانسوی سبک مقاوم در برابر UV مقاوم در برابر همه ساحل ساحل هتل در فضای باز، تولید کنندگان، سفارشی، خرید، تخفیف، فله

پرس و جو

You Might Also Like