مبلمان صندلی و میز رومیزی بیسترو

مبلمان باغ چوبی خیزران سطح کاربرد در فضای باز شرایط همه فصل در زندگی روزمره ، 4 قطعه مبلمان باغ چوبی خیزران روش ترکیبی رایج است. باغ های خانوادگی بیشتر و بیشتر مبلمان حصیری و حصیری به نظر می رسند. و مبلمان باغ بیشتر و بیشتر به زندگی روزمره مردم هدایت می شود. بیشتر اوقات،...
چت کن

جزئیات محصول

مبلمان صندلی و میز رومیزی بیسترو

یک بالشتک دیگر می تواند شما را نرم و گرمتر کند. ما به شما پیشنهاد می کنیم آن را به جای کافی شاپ یا رستوران در حیاط خانه خود قرار دهید. کمتر بیشتر است و بهترین کار برای کاهش فشار کمر است. نحوه کنترل فضا ، زیرا اگر chshion را به پشت صندلی اضافه کنید ، کل فضای نشیمن کوچکتر خواهد شد. با آزمایش زمان و زمان ، راحت ترین نرخ اندازه را پیدا می کنیم. فکر می کنیم وقتی صندلی را در نگاه اول می بینید ، می خواهیم آن را برداشته و در اتاق شما قرار دهیم. در زندگی روزمره ، 4 قطعه مبلمان باغ خیزران روش ترکیبی رایج است. باغ های خانوادگی بیشتر و بیشتر مبلمان حصیری و حصیری به نظر می رسند. و مبلمان باغ بیشتر به زندگی روزمره مردم&و بیشتر می رسد. بیشتر اوقات مردم از آنها در محیط های داخلی و خارجی استفاده می کردند. این نوع صندلی می تواند نیاز را برآورده کند ، رنگ آن کرم ، ساده و گرم است ، آنها را به بیرون و باغ می برد ، همچنین می توانند با محیط مطابقت داشته باشند.

معرفی محصول صندلی های بیسترو و مبلمان ست میز

متفاوت از خیزران تخت معمولی و خیزران گرد ، برای محصول جدید ما از چوب خیزران نرم استفاده می کنیم. بیشتر اوقات ، بیش از حد نرم به معنای آسان بودن از فرم است. اما EASE می گوید که کارگران ما با مهارت دستی بافندگی می توانند از این مشکل جلوگیری کنند. کارگران دست باف ما چندین سال سابقه کار دارند. اگرچه این طراحی جدید و مواد جدید است ، آنها هنوز روش ساخت صندلی را دارند. در همین حال ، آنها می توانند کارایی بالا را تضمین کنند.

مورد مورد

E7095

شرح

مبلمان صندلی و میز رومیزی بیسترو

ابعاد (سانتی متر)

57*60*78

وزن خالص (کیلوگرم)

4.8

جزئیات مواد

لوله آلوم قطر 28 * 1.5 میلی متر ،

چوب خیزران صاف: 9 * 1.3 میلی متر

پایان بامبو

بسته بندی

بسته بندی استاندارد صادراتی: صندلی ها با کاغذ پنبه مروارید پیچیده می شوند. صندلی ها پس از انباشته شدن توسط کاغذ کرافت و کیسه پلاستیکی ضد آب پوشانده می شوند. برای حرکت به براکت چرخ مجهز شده است.

قابلیت بارگیری 40HQ

720 عدد

استفاده

ساحل ، باغ ، پاسیو ، بیسترو ، رستوران در فضای باز ، کافی شاپ در فضای باز ، بار در فضای باز ، خیابان نانوایی

ویژگی محصول صندلی های بیسترو و مبلمان ست میز

علاوه بر بالشتک رنگ تصویر ، رنگ دیگری نیز داریم. رنگ را با توجه به سبک دکوراسیون یا رنگ مبلمان انتخاب کنید. صندلی قابل جمع شدن است و می توانید ارتفاع را با توجه به فضای واقعی تنظیم کنید. در مقایسه با مبلمان فلزی ، مبلمان آلومینیومی با مقرون به صرفه تر. با توسعه پوشش پودر ، سبک یکپارچه سازی زنگ نیز می تواند در قاب آلومینیوم ساخته شود.

aluminum rattan chair.jpg

Hot Tags: صندلی و میز میز بیسترو ، تولید کنندگان ، سفارشی ، عمده فروشی ، خرید ، تخفیف ، عمده

پرس و جو

You Might Also Like