پارچه صتكبل صندلی میخانه رستوران زنجیره ای در فضای باز و دکوراسیون مبلمان هتل

صتكبل صندلی پارچه میخانه رستوران زنجیره ای در فضای باز و هتل هتل مبلمان دکوراسیون مبلمان در فضای باز مانند در فضای باز میخانه میز و صندلی. مبلمان فضای باز تجاری محبوب با عملی و با دوام است. این صندلی پارچه مورد در خط تولید ما در همین حال آن است منجر...
چت کن

جزئیات محصول

صتكبل صندلی پارچه میخانه رستوران زنجیره ای در فضای باز و دکوراسیون مبلمان هتل


مبلمان هتل مانند فضای باز میخانه میز و صندلی در فضای باز. مبلمان فضای باز تجاری محبوب با عملی و با دوام است. این صندلی پارچه منجر شده است مورد را در خط تولید ما، در همین حال یکی از کلاسیک است. بیشتر
از 30000pcs ظرفیت تولید در هر سال. راحتی پارچه صندلی، ما کارگران
از صندلی اتصالات بودند گروه اول از سال 2003، آنها آنقدر با تجربه هستند و صندلی پارچه سبک بسیار زیبا و کلاسیک را. دلیل که چرا ما آنرا یک کلاسیک به دلیل صندلی می تواند در رستوران میخانه بستر یا به عنوان هتل مبلمان استفاده می شود. آن را به خط تولید خود را اضافه کنید، تعجب غیر منتظره به شرکت شما خواهد آمد.
 
صتكبل صندلی پارچه میخانه رستوران زنجیره ای در فضای باز و دکوراسیون مبلمان هتل
 
معرفی تولیدصتكبل صندلی پارچه میخانه رستوران زنجیره ای در فضای باز و دکوراسیون مبلمان هتل
برای این نوع کلاسیک ما پیشنهاد می کنیم زمان تحویل بسیار خوب. اگر شما اولین بار به خرید آن می تواند این صندلی پارچه به هتل مجموعه مبلمان فضای باز, در فضای باز میخانه و یا مبلمان اداری در فضای باز است. آن بسیاری از نیازهای بازار را پوشش است. صندلی را تحمل است تا 150 کیلوگرم، 28 * 1.5 میلی متر آلومینیوم لوله بازرسی دقیق قبل از بسته بندی یکی از بهترین به انبار شما اطمینان حاصل شود.
 

مدل موردE8029
شرحصتكبل صندلی پارچه میخانه رستوران زنجیره ای در فضای باز و دکوراسیون مبلمان هتل
Dimension(cm)57 * 57 * 83
Weight(kg) خالص3.5
جزئیات موادآلوم لوله dia28 * 1.5 mm
تخت rattan4 * 4mm
بامبو نگاه پایان
بستهبسته بندی استاندارد صادرات: صندلی با کاغذ مروارید پنبه پیچیده هستند. پس از جمع کردن، صندلی را توسط کاغذ کرافت و ضد آب کیسه های پلاستیکی پوشانده شده است. مجهز به چرخ براکت برای حرکت.

 
1.jpg


آینده محصول و استفاده از
جلوه های بصری پایدار برجسته جو، جو ضخیم ساده و بالا پایان.
این توضیحات بهترین خط قهوه ای است. این باز بافت در فضای باز اثاثه یا لوازم داخلی پارچه پلاستیکی است که به مقاومت در برابر rigors زندگی در فضای باز ساخته شده است.  Textilene از رشته پلی استر است که به صورت جداگانه با روکش پی وی سی ساخته شده است. با دوام است و طولانی مدت آن را به ایده آل برای برنامه های کاربردی که نیاز به استحکام کششی بالا همراه با breathability و مقاومت شعله مانند چتر، صندلی، بالشتک، sunscreening، شمشیربازی، شیشه جلو اتومبیل را پوشش می دهد و زیر سازی است. پارچه است که بسیار مقاوم در برابر پوسیدگی و کپک colorfast، آسان برای تمیز و سریع خشک کردن. کافی شاپ با فضای کلاسیک این صندلی پارچه انتخاب خوبی برای آن است.
 
آخرین اخبار
شما تصویر بود که یک روز شما می تواند تصویر در مبلمان خود را، شاید شما خواهند گفت که آمد، چاپ این سفارشی شده است. شاید آن را در گذشته سفارشی شده است اما در آینده امکان تحقق است. ما نیز آن منتظر هستند.


6.jpg 
 
 

Hot Tags: سفارشی پارچه صتكبل صندلی در فضای باز زنجیره رستوران میخانه و هتل مبلمان دکوراسیون، تولید کنندگان، خرید تخفیف، کشتی فله

پرس و جو

You Might Also Like