صندلی های کافه ای انبار شده به سبک فرانسوی در فضای باز از بیسترو استفاده کنید

صندلی های کافه دار صندلی کافه ای و فضای باز Bistro استفاده از صندلی های کافه در فضای باز که در رستوران های خیابان ، کافی شاپ در فضای باز ، صندلی هایی به سبک فرانسوی استفاده می شود ، نه تنها فرانسوی ، بلکه در سایر کشورهای اروپا نیز بسیار محبوب است. بیسترو مکان دیگری است که می توانید صندلی های زیادی به سبک فرانسوی پیدا کنید. اینها...
چت کن

جزئیات محصول

جمع کردن کافهآمپ&؛ eacute ؛صندلی استفاده از بیسترو در فضای باز به سبک فرانسوی


صندلی های کافه در فضای باز که در رستوران های خیابانی ، کافی شاپ در فضای باز ، صندلی هایی به سبک فرانسوی مورد استفاده قرار می گیرند ، نه تنها فرانسوی ، بلکه در سایر کشورهای اروپا نیز بسیار محبوب هستند. بیسترو مکان دیگری است که می توانید صندلی های زیادی به سبک فرانسوی پیدا کنید. این صندلی های آلومینیومی با سبک کلاسیک یکپارچه سازی. آنها را بیرون بگذارید ، نگران مقاوم در برابر اشعه ماورا UV بنفش نباشید. مهمترین نکته این است که صندلی قابل جمع شدن است ، باعث صرفه جویی در فضا و ذخیره آسان می شود.

معرفی Stacking Caf&؛ eacute؛ صندلی استفاده از بیسترو در فضای باز به سبک فرانسوی
سهولت استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا ، لوله آلومینیومی استاندارد ضخامت 1.5 میلی متر و پوشش پودر مناسب محیط زیست. ده سال تجربه تولید و 7 سال نمایشگاه Spoga ، ما شبیه بازار اروپا هستیم و همچنین برای بسیاری از کشورهای دیگر خدمات ارائه می دهیم. سهولت می تواند تجارت بین المللی ایمنی را به شما ارائه دهد.

مورد موردE1090s
شرحمعرفی Stacking Caf&؛ eacute؛ صندلی استفاده از بیسترو در فضای باز به سبک فرانسوی
ابعاد (سانتی متر)40*50*86
وزن خالص (کیلوگرم)3.5
جزئیات موادقاب آلوم
بسته بندیبسته بندی استاندارد صادراتی: صندلی ها با کاغذ پنبه مروارید پیچیده می شوند. پس از انباشته شدن ، صندلی ها توسط Kraftpaper و کیسه پلاستیکی ضد آب پوشانده می شوند. مجهز به براکت چرخ برای حرکت.
قابلیت بارگیری 40HQ940 قطعه
استفادهساحل ، باغ ، پاسیو ، بیسترو ، رستوران در فضای باز ، کافی شاپ در فضای باز ، بار در فضای باز ، خیابان نانوایی

ویژگی محصول و کاربرد معرفی Stacking Caf&؛ eacute؛ صندلی استفاده از بیسترو در فضای باز به سبک فرانسوی

این صندلی پاسیو آلومینیومی برای استفاده در فضای باز بسیار مناسب است. صندلی قابل انعطاف و سبک وزن است ، لوله آلومینیومی با ضخامت 1.5 میلی متر با ساختار قاب دو لوله کاملا جوش داده شده استحکام و دوام بیشتری می بخشد. این صندلی در فضای باز برای استفاده های سنگین تجاری ساخته شده است. قاب آلومینیومی ضد زنگ است و برای مقاومت در برابر عناصر ساخته شده است.
آخرین خبرها

فروش داغ در نمایشگاه Spoga 2017. در آینده ، نحوه استفاده از فضای کاملاً روند پیشرفت مبلمان فضای باز است."؛ فضای"؛ نه تنها به معنی استفاده ، بلکه بسته بندی و تحویل نیز می باشد.

cafa furniture

Hot Tags: انباشته صندلی های کافه ای سبک فرانسوی استفاده از بیسترو در فضای باز ، تولید کنندگان ، سفارشی ، عمده فروشی ، خرید ، تخفیف ، عمده

پرس و جو

You Might Also Like