صندلی انباشته کافه صنعتی به سبک فرانسوی در فضای باز استفاده از بیسترو

صندلی های کافه ای چوبی صندلی های فضای باز Bistro استفاده از صندلی های کافه در فضای باز که در رستوران های خیابان ، کافی شاپ در فضای باز ، صندلی هایی به سبک فرانسوی استفاده می شود ، نه تنها فرانسوی ، بلکه در سایر کشورهای اروپا نیز بسیار محبوب است. بیسترو مکان دیگری است که می توانید صندلی های زیادی به سبک فرانسوی پیدا کنید. اینها...
چت کن

جزئیات محصول

صندلی انباشته کافه صنعتی به سبک فرانسوی در فضای باز استفاده از بیسترو

صندلی های کافه در فضای باز که در رستوران خیابانی ، کافی شاپ در فضای باز ، صندلی هایی به سبک فرانسوی استفاده می شود ، نه تنها فرانسوی بلکه در سایر کشورهای اروپا نیز بسیار محبوب است. بیسترو مکان دیگری است که می توانید صندلی های زیادی با سبک فرانسوی پیدا کنید. این صندلی های آلومینیومی با سبک کلاسیک یکپارچه سازی. آنها را بیرون بگذارید ، نگران مقاوم در برابر اشعه ماورا UV بنفش نباشید. مهمترین نکته این است که صندلی قابل جمع شدن است ، باعث صرفه جویی در فضا و ذخیره آسان می شود.

معرفی Stacking Caf&؛ eacute؛ صندلی استفاده از بیسترو در فضای باز به سبک فرانسوی

سهولت استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا ، لوله آلومینیومی استاندارد با ضخامت 1.5 میلی متر و پوشش پودر مناسب محیط زیست. ده سال تجربه تولید و 7 سال نمایشگاه Spoga ، ما شبیه بازار اروپا هستیم و برای بسیاری از کشورهای دیگر نیز خدمت کردیم. سهولت می تواند تجارت بین المللی ایمنی را به شما ارائه دهد.

مورد موردE1090s
شرحمعرفی Stacking Caf&؛ eacute؛ صندلی استفاده از بیسترو در فضای باز به سبک فرانسوی
ابعاد (سانتی متر)40*50*86
وزن خالص (کیلوگرم)3.5
جزئیات موادقاب آلوم
بسته بندیبسته بندی استاندارد صادراتی: صندلی ها با کاغذ پنبه مروارید پیچیده می شوند. پس از انباشته شدن ، صندلی ها توسط Kraftpaper و یک کیسه پلاستیکی ضد آب پوشانده می شوند. مجهز به براکت چرخ برای حرکت.
قابلیت بارگیری 40HQ940 قطعه
استفادهساحل ، باغ ، پاسیو ، بیسترو ، رستوران در فضای باز ، کافی شاپ در فضای باز ، بار در فضای باز ، خیابان نانوایی

ویژگی محصول و کاربرد معرفی Stacking Caf&؛ eacute؛ صندلی استفاده از بیسترو در فضای باز به سبک فرانسوی

این صندلی پاسیو آلومینیومی برای استفاده در فضای باز بسیار مناسب است. صندلی قابل انعطاف و سبک وزن است ، لوله آلومینیومی با ضخامت 1.5 میلی متر با ساختار قاب دو لوله کاملا جوش داده شده استحکام و دوام بیشتری را ایجاد می کند. این صندلی در فضای باز برای استفاده های سنگین تجاری ساخته شده است. قاب آلومینیومی ضد زنگ است و برای مقاومت در برابر عناصر ساخته شده است.

آخرین خبرها

فروش داغ در نمایشگاه Spoga 2017. در آینده ، نحوه استفاده از فضا کاملا روند توسعه مبلمان فضای باز است."؛ فضای"؛ نه تنها به معنی استفاده ، بلکه بسته بندی و تحویل نیز می باشد.

Hot Tags: انباشته صندلی های کافه ای سبک فرانسوی استفاده از بیسترو در فضای باز ، تولید کنندگان ، سفارشی ، عمده فروشی ، خرید ، تخفیف ، عمده

پرس و جو

You Might Also Like