فروشگاه کافه تجاری مبلمان در فضای باز

مبلمان فضای باز حیاط حصیری استفاده تجاری از سطح بالا مبلمان فضای باز پاسیوی حصیری از چوب خیزران PE با کیفیت بالا ساخته شده است. صندلی همچنین در هر شرایط آب و هوایی قابل استفاده است. مطابقت آن با سبک دکوراسیون متفاوت آسان است. علاوه بر پاسیو ، استفاده تجاری از مناطق مهم دیگر است ....
چت کن

جزئیات محصول

فروشگاه کافه تجاری مبلمان در فضای باز

اگر حیاط پشتی به اندازه کافی بزرگ باشد ، چهار صندلی یا شش صندلی با میز داشته باشید ، می توانید یک مهمانی کوچک در خانه خود داشته باشید. در مقایسه با صندلی چدنی ، چوب خیزران با صندلی آلومینیومی بیشتر مناسب استفاده در فضای باز است. مبلمان فضای باز پاسیوی حصیری از چوب خیزران PE با کیفیت بالا ساخته شده است. صندلی همچنین در هر شرایط آب و هوایی قابل استفاده است. مطابقت آن با سبک دکوراسیون متفاوت آسان است. علاوه بر پاسیو ، استفاده تجاری منطقه مهم دیگری است. مجالس تجاری ، رستوران تجاری یا کافی شاپ های تجاری برای استفاده از این صندلی بسیار مناسب هستند. تمام مواد ضد آب و ضد UV هستند.

معرفی محصول فروشگاه کافه تجاری مبلمان فضای باز

Ease به عنوان یک تولید کننده حرفه ای مبلمان در فضای باز ، در انتخاب ماده اولیه بسیار سخت عمل می کند. ویژه در لوله آلومینیوم ، و چوب خیزران. بازرسی کیفیت مواد اولیه ، و بازرسی کیفیت کالاها را به پایان برسانید. بیش از 200 مورد در محصولات ما برای دیدار با مشتریان مختلف&؛ rsquo وجود دارد. خواسته ها. نوع کلاسیک ، نوع مدرن و موارد جدید.

مورد مورد

E7083D

شرح

فروشگاه کافه تجاری مبلمان در فضای باز

ابعاد (سانتی متر)

58*63*88

وزن خالص (کیلوگرم)

4.5

جزئیات مواد

لوله آلوم قطر 28 * 1.5 میلی متر ،

چوب خیزران صاف: dia3.8mm ،

پایان بامبو

بسته بندی

بسته بندی استاندارد صادراتی: صندلی ها با کاغذ پنبه مروارید پیچیده می شوند. صندلی ها پس از انباشته شدن توسط کاغذ کرافت و کیسه پلاستیکی ضد آب پوشانده می شوند. برای حرکت به براکت چرخ مجهز شده است.

قابلیت بارگیری 40HQ

720 عدد

استفاده

ساحل ، باغ ، پاسیو ، بیسترو ، رستوران در فضای باز ، کافی شاپ در فضای باز ، بار در فضای باز ، خیابان نانوایی

ویژگی محصول فروشگاه کافه تجاری مبلمان فضای باز

صندلی بیرونی حصیری حصیری از ویژگی های&؛ rsquo ؛ ضد آب و عملکرد مقاوم در برابر اشعه ماورا UV بنفش است. علاوه بر آن ،

ما از آخرین فن آوری پوشش پودر استفاده می کنیم ، رنگ با دوام تر است و مهمترین آن این است که پایداری پودر بیشتر و بیشتر است. علاوه بر رنگ و پایداری ، تمیز کردن و نگهداری لوله آلومینیوم و چوب خیزران بسیار آسان است. پارچه مرطوب برای تمیز کردن سطح.

Hot Tags: کافی نت فروشگاهی مبلمان فضای باز ، تولیدکنندگان ، سفارشی ، عمده فروشی ، خرید ، تخفیف ، عمده

پرس و جو

You Might Also Like