آلومینیوم صندلی چرخدار Stackable در فضای باز باغ Patio مبلمان ناهار خوری سطح بالا

آلومینیوم صندلی چرخدار Stackable صندلی در فضای باز باغ Patio مبلمان ناهارخوری سطح بالا آلومینیوم مجموعه پاسیو پاسیو در حیاط خلوت، باغ، و برخی از رستوران های در فضای باز استفاده می شود. همه آنها صندلی های قابل انعطاف است، و آنها اغلب به عنوان مبلمان ناهار خوری در فضای باز استفاده می شود. طراحی جدید این سال، بیشتر ...
چت کن

جزئیات محصول

آلومینیوم صندلی چرخدار Stackable در فضای باز باغ Patio مبلمان ناهار خوری سطح بالا

مجموعه ناهار خوری آلومینیومی پاسیو در حیاط خلوت، باغ و برخی رستوران ها در فضای باز استفاده می شود. همه آنها صندلی های قابل انعطاف است، و آنها اغلب به عنوان مبلمان ناهار خوری در فضای باز استفاده می شود. طراحی جدید این سال، گزینه های بیشتری در رنگ پلاستیکی و لوله آلومینیومی وجود دارد. ما امیدواریم زندگی مردم را ساده تر از قبل انجام دهیم. اضافه کردن آن به خط تولید خود، جذب مشتریان جدید و صرف کردن بازار خود.

آلومینیوم صندلی چرخدار Stackable در فضای باز باغ Patio مبلمان ناهار خوری سطح بالا

معرفی محصولات آلومینیومی Stackable صندلی سوئدی در فضای باز باغ Patio مبلمان ناهار خوری سطح بالا
صندلی ناهار خوری حمام آلومینیومی از لوله آلومینیومی 1.5 میلی متر ساخته شده است. مقاوم در برابر چوب مقاوم در برابر UV 3000h مقاوم تیم جوش و بافندگی با تجربه و با تجربه. اکثر آنها تجربه تولید خود را بیش از 10 سال دارند. هر قطعه صندلی قبل از بسته بندی آزمایش خواهد شد. بهترین لوازم آرایشی است که در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی در فضای باز ما قرار دارد.

مورد مدل E7081
شرح آلومینیوم صندلی چرخدار Stackable در فضای باز باغ Patio مبلمان ناهار خوری سطح بالا
ابعاد (سانتی متر) 56 * 58 * 83
وزن خالص (کیلوگرم) 4.5
جزئیات مواد آلوم لوله dia28 * 1.5mm
مسواک مسطح 8 * 1.3 میلی متر
بامبو نگاه کن
بسته بندی بسته بندی استاندارد صادرات: صندلی ها با کاغذ پنبه مروارید پیچیده شده است. پس از جمع شدن، صندلی ها با کاغذ کرافت و کیسه های پلاستیکی ضد آب پوشانده می شود. مجهز به براکت چرخ برای حرکت.
40HQ بارگیری توانایی 680 پیکسل
استفاده ساحل، باغ، Patio، Bistro، رستوران در فضای باز، کافی شاپ در فضای باز، باربیکیو، خیابان نانوایی

3.jpg


模板13.jpg


ویژگی محصول و کاربرد آلومینیوم Stackable صندلی سوئدی در فضای باز باغ Patio مبلمان ناهار خوری سطح بالا
صندلی های ضد آب و مقاوم در برابر UV می توانند در رستوران، کافی شاپ، و ناهار خوری استفاده شوند.
در مقایسه با چوب خیزران، چوب خیزران PE مناسب برای استفاده در فضای باز است، همچنین شرایط مرطوب و یا مرطوب. این در محیط مرطوب شکسته نخواهد شد و یا خفه می شود. پنبه خام PE طراحی شده است به نظر می رسد مثل حصیر واقعی و همچنین رنگ های مختلف را انتخاب کنید. مهمتر از آن این است که پلی اتیلن مصنوعی است که ارزش بازیافت بالا و محیط زیست است.
آخرین اخبار
محصول جدید این مورد و نمایش در Spoga. سفارش قرارداد در دسترس است فقط با ما تماس بگیرید

4 (2).jpg

Hot Tags: آلومینیوم stackable صندلی چوب پنبه ای در فضای باز باغ patio مبلمان ناهارخوری سطح بالا، تولید کنندگان، سفارشی، خرید، تخفیف، فله

پرس و جو

You Might Also Like