مبلمان باغ مبلمان اثاثیه نیز تولید شده توسط Wicker طراحی مبلمان با کیفیت خوب 2017

مبلمان کلاسیک با کیفیت ضدآب ضد گلوله مبلمان جدید مبلمان و دکوراسیون همه جا فصل مبلمان کلاسیک و مبلمان باغ و مبلمان اونها ساخته شده از چوب پنبه PE. از بین بردن لوله دکوراسیون، کل صندلی به نظر می رسد ساده و آسان برای مطابقت با مبلمان های دیگر. این مورد جدید است ...
چت کن

جزئیات محصول

مبلمان کلاسیک روکش چوبی ضد آب
مبلمان باغ مبلمان چوب دستی و مبلمان باغ چوب پنبه ای ساخته شده از چوب پنبه PE. از بین بردن لوله دکوراسیون، کل صندلی به نظر می رسد ساده و آسان برای مطابقت با مبلمان های دیگر. این مورد جدید است، ایده طراحی از مبل کوچک است. ما می خواهیم فشار برگشت به شانه را انتقال دهیم.


مبلمان کلاسیک روکش چوبی ضد آب
معرفي محصولات كيفيت چوب كانال ضد آب جديد مبلمان كليه فصل
EASE، به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های مبلمان در فضای باز، متخصص در تولید صندلی چوب پنبه PE با 10 سال است. Wicker ضد آب، مقاوم در برابر UV، با دوام است. علاوه بر قرمز، کرم، سیاه و سفید. ما همچنین رنگ دیگر پنبه خام PE و رنگ لوله آلومینیوم عرضه می شود.

مورد مدل E7082
شرح مبلمان کلاسیک روکش چوبی ضد آب
ابعاد (سانتی متر) 47 * 59 * 89
وزن خالص (کیلوگرم) 4.3
جزئیات مواد آلوم لوله dia28 * 1.5mm
خزانه داری مسطح: dia3.8mm
بامبو نگاه کن
بسته بندی بسته بندی استاندارد صادرات: صندلی ها با کاغذ پنبه مروارید پیچیده شده است. پس از جمع شدن، صندلی ها با کاغذ کرافت و کیسه های پلاستیکی ضد آب پوشانده می شود. مجهز به براکت چرخ برای حرکت.
40HQ بارگیری توانایی 814 پیکسل
استفاده ساحل، باغ، Patio، Bistro، رستوران در فضای باز، کافی شاپ در فضای باز، باربیکیو، خیابان نانوایی

ویژگی های محصول از چوب کاج کیفیت ضد آب جدید مبلمان مبلمان جدید فصل همه برنامه فصل
این صندلی پاسیو آلومینیومی مناسب برای استفاده در فضای باز است. ساختار و ساختار سبک دوبل، به طور کامل جوش داده می شود قدرت و دوام بیشتر. این صندلی در فضای باز برای استفاده تجاری سنگین ساخته شد. قاب آلومینیومی ضد زنگ است و برای مقاومت در برابر عناصر ساخته شده است.
آخرین اخبار
مبلمان آلومینیومی مقاوم در برابر زنگ است، اما باید در برابر هر نوع آجری محافظت شود که فلز را یک پاتین یخ می کند. شستشوی های مکرر باعث می شود که این فلز در صورتی خوب یا بدتر شود که از دست رفته باشد. اگر فلز در حال حاضر در وضعیت ضعیف است، احتیاج به شستشو بیشتری لازم است.

Hot Tags: مبلمان باغ مبلمان و اثاثه یا لوازم داخلی نیز تولید می شود توسط جیب مبلمان طراحی با کیفیت خوب 2017، تولید کنندگان، سفارشی، خرید، تخفیف، فله

پرس و جو

You Might Also Like