صندلی نخ ریسی Weaver / Caning (مبلمان) از جنگ

- Jan 07, 2019-

در زمینه مبلمان، کینینگ یک روش از بافندگی صندلی های صندلی و دیگر مبلمان است یا در حال ساخت صندلی های جدید و یا در روند تعمیر صندلی نیشکر است. در استفاده معمول، "نیشکر" ممکن است به هر گیاهی با یک ساقه بلند و نازک اشاره کند.

با این حال، نیشکر مورد استفاده برای مبلمان از بومی انگور چوب خیزران به اندونزی، فیلیپین و مالزی گرفته شده است. 7 انگور به طور معمول به طول 100-300 فوت رشد می کند؛ بیشترین قطر آن کمتر از 1 سانتی متر است. 7 قبل از صادرات، ساقه های چوب خیزران به طول های یکنواخت بریده می شوند و پوست در نوار های باریک از 16/16 تا 3/16 اینچ برداشته می شود: 7 قارچ و بامبو (گاهی اوقات به نام " نعناع "در جنوب ایالات متحده) نباید با یک نیش زنجفیلی اشتباه گرفته شود. 8 انگور روتا به نظر می رسد تقریبا شبیه به بامبو است اما کاملا متفاوت است در آن بامبو توخالی است و خود را به صورت راست در حالی که چوب پنبه انعطاف پذیر است انگور است که نیاز به حمایت از ساختار اطراف خود را به خودتان بیرون از زمین جنگل. آن را به بالای تاقچه های جنگل می رانیم تا بتوانیم به نور خورشید با کمک خار های بسیار سخت که درختان اطراف را می گیرند، برسد. گاهی اوقات بیشتر طول این انگور ناهموار در امتداد درخت جنگل از درخت به درخت در جستجوی ساختار مناسب برای صعود است. [نیازمند منبع]


اشتباه بعضی از مردم مبلمان یا صندلی را با میله های پشمالو اشتباه می گیرند. برای روشن شدن، صندلی می تواند به طور خاص از استفاده از کاج چوب خیزران یا چوب خیزران به یک تکه مبلمان مانند پشت و صندلی صندلی باشد، در حالیکه پارچه های ترکه یا نخی مرغی است که برای استفاده از هر گونه مواد از قبیل بید یا طناب نخود و همچنین طناب های ساخته شده با کاغذ ساخته شده است.

20151220艺心_9_120151118艺心_066