مراقبت از مبلمان در فضای باز شما

- Jan 09, 2018-

مراقبت از مبلمان بیرونی شما

با بهبود سطح زندگی ما، تعداد مبلمان در فضای باز بیشتر و بیشتر در شهر است. به عنوان یک نوع از محصولات اوقات فراغت، ما می توانیم آن را در همه جا ببینید. به عنوان مثال، شما می توانید آن را در خیابان، پارک، رستوران و فروشگاه فروشگاه ببینید.

image.pngimage.png

علاوه بر این، بسیاری از مبلمان فضای باز در شهر ما وجود دارد؛ ما باید از آنها محافظت کنیم، ما باید از آنها مراقبت کنیم. سپس، من بعضی از نکات را به شما نشان می دهم که می تواند زمان استفاده از مبلمان شما را افزایش دهد.

مبلمان در فضای باز توسط یک پوشش سطح خاص محافظت می شود که طول عمر استفاده را فراهم می کند، اگر به طور مناسب تحت درمان و مراقبت قرار گیرد.

اگر نواقص باید در پوشش کشف شود، این می تواند به آسانی با مجموعه مراقبت هایی که از ما در دسترس است، تعمیر می شود. اول، مناطق مورد نیاز را با یک کاغذ پوست خشن بشویید، سپس با یک سندبلاست زیبا روبرو میشوید، پارچه را تمیز کنید و با استفاده از اپلیکاتور رنگی لمس کنید

مراقبت از مبلمان شما بسیار ساده است. شما فقط باید یک یا دو بار در سال خود را با استفاده از یک پارچه و آب گرم صابون تمیز کنید. ما همچنین توصیه می کنیم که مبلمان یک سال در سال با یک لهستانی یا موم که از آن در ماشین ها استفاده می شود جلا داده شود تا مقاومت مطلوب در برابر هوا را حفظ کند.

از یک طرف، اگر شما این کار را انجام دهید، مبلمان شما رنگ و براق را حفظ خواهد کرد؛ از سوی دیگر، آن عمر مفید مبلمان را افزایش می دهد. به هر حال، برای پول شما مهم است. پس چرا شما به چیزی که من گفته ام پیروی نمی کنم؟