نمایشگاه بین المللی مبلمان CHINA EXPO 2019 ، شانگهای

- Dec 20, 2019-

مبلمان سهولت در فضای باز در CIFF 2019 ، SHANGHAI شرکت کرد. سهولت در مبلمان باغ طراحی جدید تری نشان داده است که رنگ آن با رنگ خاکستری تیره است. از جمله مجموعه مبل ، مجموعه ناهار خوری پاسیو و مجموعه بیسترو در فضای باز.

در سال 2019 ، تعداد کشورها و مناطق مشارکتی از 24 گوش گذشته به 29 در چهار غرفه بین المللی برندهای E1 ، E2 ، W6 و E12 افزایش یافته است. کشورهای شرکت کننده جدید شامل نیوزلند ، یونان ، اسپانیا ، پرتغال و برزیل هستند که 222 مارک شرکت کننده دارند. ژاپن ، کره جنوبی ، فیلیپین ، ویتنام ، اندونزی ، مالزی ، سنگاپور ، سریلانکا ، هند و سایر کشورهای آسیای جنوب شرقی نیز از برندهایی برای شرکت در این نمایشگاه دیدن می کنند.

مبلمان چین امسال JJGLE EZBUY را راه اندازی کرده است ، یک بستر B2P برای تهیه حرفه ای با "نمایشگاه + اینترنت". هر یک از اعضای شرکت های ثبت شده می توانند از این بستر برای تهیه یک فروشگاه کوچک برنامه متعلق به شرکت های خود استفاده کنند. این نمایشگاه 4 روزه بر روی سکوی 365 روز تمدید می شود. تهیه مبلمان جدید خرده فروشی از طریق کانال جدید اینترنت انجام خواهد شد. خریداران می توانند مستقیماً محصولات باکیفیت و ارزان قیمت را از تولید کنندگان خریداری کنند.