مبلمان بین المللی EXPO 2020 چین ، گوانگژو

- Dec 20, 2019-

مبلمان سهولت در فضای باز در نمایشگاه بین المللی مبلمان چین EXPO 2020 ، گوانگژو شرکت می کند.

طراحی جدید در راه است ، و انواع و رنگهای بافی زیادی را برای نیاز بیشتر کشورها ایجاد می کند.

سبک طراحی نزدیک به مدرن و به سادگی خواهد بود. امسال می دیدیم که فاصله بین فضای داخلی و فضای بیرون کوچک می شود ، صندلی های رستوران نیز می توانند در اتاق غذاخوری استفاده شوند.

در دو دهه گذشته ، نمایشگاه ملی چین همواره اصرار داشته است از غرفه داران و مخاطبان بیاید. پیگیری غرفه داران و بازدید کنندگان برای یک هدف زیبا ، فلسفه این نمایشگاه است که در جهت رسیدن به اهداف خود تلاش کند. با مقیاس گسترده ، دسته بندی کامل و کیفیت بالا مخاطبان بالایی دارد و اعتماد صنعت را جلب کرده است. همواره از اعتبار بارومتر صنعت مبلمان منزل چین برخوردار بوده است. در سال 2017 ، نمایشگاه ملی چین رقص و رقص را شنید ، بادبان را با موضوع "کاردستی و کیفیت ، اسکله همه جانبه" تنظیم کرد ، برای ایجاد نمایشگاه های با کیفیت ، مشارکت بهینه و تجربه مشاهده ، به روز شد و به عنوان رهبری در پیشرفت سالم بدست آمد. صنعت مبلمان خانگی چینی و صنعت جهانی مبلمان خانگی پرچمدار حامل های هواپیما در حال رشد.

نمایشگاه خانگی گوانگژو چین در ماه مارس الگویی از ادغام بهترین گره های تجاری و سکوهای نمایشگاهی با کیفیت بالا در طول سال است. همواره مورد تحسین صنعت و شرکتها بوده است. در مارس 2017 ، نمایشگاه خانگی گوانگژو در چین آینده ای درخشان با 3،992 شرکت در سراسر جهان ایجاد کرد. غرفه داران به طور مشترک یک جشن بین المللی منزل پر از رنگ و طعم ایجاد کردند که 191.950 بازدید کننده با ارزش تجاری بیش از 200 کشور و منطقه در سراسر جهان را به خود جلب کرد ، این رقم 13.7 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است که بازدید کنندگان آن از بازار چین است. در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ، رشد خالص 23،774 نفر بوده است. در حالی که از قدرت تابشی بین المللی کاسته نشده است ، اما تأثیر بازار داخلی را بسیار تقویت کرده است.