مبلمان راحتی در Spoga + gafa 2017

- Dec 27, 2017-

27 دسامبر 2017

مبلمان راحتی در اسپاگا + گافا 2017

 

سالهای 2 تا 4 سپتامبر، اسپیگا + گافا 2017 در کلن، ما در پنجمین سالگرد پیوستن به نمایشگاه هستیم!

در سال 1973 تاسیس شد، اسپیگما + گافا هر ساله در کلن برگزار می شود و رهبر نمایشگاه بین المللی صنعت باغبانی و اوقات فراغت است. این نمایشگاه بین المللی محور است و تنها برای بازدید کنندگان بازرگانی است. این نمایشگاه با توجه به بین المللی بین المللی غرفه داران و بازدید کنندگان مشخص شده است، این یک پلت فرم مهم در صنعت برای تسخیر بازارهای جدید، پیدا کردن ارتباطات جدید و یادگیری در مورد آخرین روند و نوآوری است. در نمایشگاه کلن، بازدیدکنندگان می توانند از نمایشگاه هایی مانند زندگی باغ، مراقبت از باغ، ایجاد باغ، باغ پایه و باغ جدید منطقه حق بیمه منحصر به فرد با تنوع گوناگون روند، ایده ها و محصولات، انتظار داشته باشند. همچنین به دنبال "بلوار ایده ها" با مفاهیم نوآورانه POS، به گریل و پارک گیاه می باشد. البته، به یک برنامه چند گرا.

 

شرکت بازرگانی فضای سبز سهولت، نگهداری از کیفیت بالا و بهترین طراحی به مشتریان خود. تیم ما قوی و حرفه ای در مبلمان در فضای باز است.

 

این سال غرفه 80 متر مربع است که در سال گذشته دو برابر غرفه است. در این نمایشگاه 84 مدل نمایش داده شده است، مانند صندلی ناهار خوری در فضای باز، صندلی دوچرخه Textylene، میز ناهار خوری برنج آلوم، صندلی خیاطی بافی طناب و غیره و غیره. 12 طرح جدید نیز در نمایشگاه نشان داده شده است.

 

برای مدل های طراحی جدید که توسط کارخانه ما طراحی شده اند! این سال ما صندلی جدید صندلی تدی و کارا صندلی. این مواد صندلی جدید، کاهش قطر آلومینیوم با ابعاد 32 * 1.8 میلی متر، پوشش پودری، بافتن پارچه پنبه ای وینتیچ PE یا پارچه تکتیلن است. و دومین وظیفه پنج پایه جدول جدید با سیستم تاشو جدید است که پایه میز آلوم است و سیستم تاشو قوی تر از قدیمی است.

 

در طول سه روز بیش از 2000 نفر از غرفه ما بازدید می کنند. بیشتر مشتری مانند صندلی تدی و مراقبت از ما، همچنین شامل پایه! یک مربع از مشتریان قدیمی ما بسیار شبیه طراحی جدید ما و صندلی جدید است. در حال حاضر سفارش جدیدی قرار داده است! گرفتن بیش از 25no.container!

علاوه بر این، در غرفه، برخی از مشتریان جدید مانند طراحی ما وجود دارد و می خواهیم در حال حاضر سفارش قطار را خریداری کنیم، نزدیک به 5no.container. و برخی از مشتریان از آنها خواسته اند و خواسته اند که نمونه را هم اکنون بگیرند!

 

پس از نمایشگاه، 3 ماه گذشت، ما 20 مشتری جدید، بیش از 50 مخزن 40 "برای صندلی تدی و کارا داریم، داشتن بیش از 8000 عدد سفارش! جدید پایه آلوم جدول بیش از 20000 عدد!

تبریک می گوییم مبلمان راحتی در 2017 به نمایش گذاشته شد.

ما با کیفیت و خدمات خوب برای مشتریانمان را حفظ خواهیم کرد.

اسپیگا + گافا 2018 از 2 تا 4 سپتامبر برگزار خواهد شد، ما اینجا هستیم. آن زمان را ببین!