موفقیت در نمایشگاه Spoga موفق شد

- Sep 21, 2017-

EASE مبلمان فضای باز موفق در نمایشگاه Spoga، کلن

اگر می خواهید کسب و کار خود را در فضای باز و یا مبلمان ناهار خوری یا مبلمان قهوه شروع کنید، فقط وب سایت ما را مشاهده کنید یا با ما تماس بگیرید، شما می توانید آنچه را که میخواهید دریافت کنید. sppoga + gafa 2017 به نتیجه ای رسیده است. 2،131 غرفه دار از 59 کشور، محصولات و نوآوری های جدید خود را از دنیای سبز در بخش های باغ و باغ، ایجاد و مراقبت از باغ، باغ های بی کیفیت و باغ های منحصر به فرد ارائه می کنند . در حدود 39،000 بازدید کننده از 113 کشور حضور داشتند + سفیه + گافا.

در این نمایشگاه، EASE نشان می دهد بیش از 90 مورد و منطقه غرفه است 130㎡. نیمی از موارد طراحی جدید این سال است. برای حفظ احساس راحتی و کشیدن رنگ، ما بازخورد بسیار خوبی داشتیم و بسیاری از مشتریان مانند طراحی جدید خود را در فضای باز.

@C${C{)A196}{U61]QKX9DK.jpg

علاوه بر طراحی جدید، بسیاری از انواع کلاسیک نیز در نمایشگاه نشان داده شده است. ما فکر کردیم که اگرچه مردم همیشه کنجکاوی زیادی برای چیز جدید دارند، اما اغلب اوقات، چیز قدیمی تر مناسب است. طراحی ویژه در مبلمان در فضای باز، طراحی ساده یا پیچیده است. در مقایسه با طراحی های جدید، صندلی های کلاسی بهتر خواهد بود که بازار را مصرف کنند. اگر می خواهید کسب و کار خود را در فضای باز یا مبلمان ناهار خوری یا مبلمان قهوه شروع کنید، فقط وب سایت ما را ببینید یا با ما تماس بگیرید به طور مستقیم، آنچه را که می خواهید دریافت خواهید کرد.