مبلمان بیرونی سال 2017 را کاهش دهید

- Jan 03, 2018-

3 ژانویه 2018

مبلمان بیرونی سال 2017 را کاهش دهید

یک سال گذشت، سهولت خدمات قدیمی را برای دوستان قدیمی ما نگهداری کرد و با بسیاری از دوستان اخبار دیدار کرد. از شما متشکریم که از همه آنها اطمینان دارید و از آنها حمایت می کنید. از سال 2007، ما گام به گام توانایی تولید را بهبود بخشیم، مخصوصا در پوشش پودری سطح و بافندگی.

ما تعداد زیادی از سفارش صندلی قرارداد را پذیرفتیم، برای ایجاد صندلی در نقاشی مشتری، رنگ مطابقت. صندلی های انتهایی همیشه بازخورد خوبی از مشتریان داشتند.

علاوه بر صندلی های قراردادی، ما همچنین موارد جدیدی را منتشر کردیم، صندلی سوئدی آلومینیومی با کوسن، Radian Perfect Radian، ارتفاع دست، که بسیاری از مشتریان را به پرس و جو در مورد آن در نمایشگاه جذب کرد. در اینجا، لطفا با ما برای پیش نمایش زمان مهم در سال 2017 بروید.

2017-3-16 ~ 2017-3-18

39 نمایشگاه بین المللی مبلمان چین. سهولت صندلی جدید منتشر شده، ما آن را نیز صندلی تخم مرغ می نامیم. این مبلمان مجموعه است، ترکیب استاندارد 2 صندلی و یک میز است، میز ما به همان صندلی را انتخاب کنید. برای این صندلی، شما می توانید آن را در فضای باز و یا در داخل، فقط با اشاره به نیازهای شما. در همین حال، مشتریان می توانند تصمیم به استفاده از کوسن صندلی داشته باشند یا خیر. علاوه بر طراحی چشم انداز و رنگ، ما سعی می کنیم طراحی KD را داشته باشیم، به این معنی که ما در بسته بسته بندی خواهیم کرد. البته، نصب آسان است.

در عین حال، ما پایگاه جدیدی را منتشر کردیم، جعبه تاشوئی را طراحی کردیم، که می توانست صرفه جویی در فضای زمانی که مشتری آنها را ذخیره کند. ما همچنین رنگ جدیدی مانند خاکستری و سفید را آزمایش کردیم.

2017-9-3 ~ 2017-9-5

نمایشگاه Spoga در آلمان، بزرگترین نمایشگاه در صنعت مبلمان بیرونی و باغ. در این سال، ما یک غرفه با 130 متر مربع داشتیم و در نمایشگاه 83 مورد نمایش داده شد. در این نمایشگاه، بخش دوم محصولات جدید را منتشر کردیم. ما آنها را صندلی تدی و صندلی کارا می نامیم. در مقایسه با سبک دیگر رنگارنگ صندلی کارا و صندلی تدی ساده تر و با استفاده گسترده تر خواهد بود. شما می توانید این را پیدا کنید که در فضای باز رستوران، کافی نت یا حتی بسکتبال، همه آنها می توانند صندلی کارا یا تدی باشند. اگر شما آنها را در اتاق غذاخوری قرار دهید، بله، آنها می توانند با بسیاری از سبک دکوراسیون مطابقت داشته باشند، چون ما قهوه ای را انتخاب می کنیم.

2017-9-11 ~ 2017-9-14

نمایشگاه بین المللی مبلمان چین (شانگهای). این اولین بار بود که ما به CIFF شانگهای رفتیم. در شانگهای، ما بسیاری از مبلمان زیبا در فضای باز و در فضای باز، همچنین از جمله برخی از مبلمان باغ. ما همچنین با بسیاری از دوستان جدید ملاقات کردیم و از اعتماد به نفس آنها اطمینان حاصل کردیم، پس از این نمایشگاه میتوانیم شرکای تجاری داشته باشیم. ما برنامه هدف را به اتمام رسانده ایم و اطمینان داریم که محصولات جدیدتری را در سال 2018 به ارمغان بیاوریم.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد صندلی های جدید و جدول را بدانید، لطفا وب سایت ما www.ease-outdoorfurniture.com را ببینید