دیوار سبک اروپایی چگونه می توان بازی را بهتر کرد

- Aug 30, 2017-

مبلمان با زندگی روزمره ما بسیار مهم است، لازم است توجه به یکنواختی مبلمان، مبلمان، مبلمان، سبک و لوازم جانبی مربوط به مبلمان Xuan Yi زیر را از این دو جنبه به شما آموزش دهد که چگونه با مبل های اروپایی مطابقت داشته باشید.

اول، سبک اروپایی مبل با

مبل سیاه و سفید با شکل مدرن مهربان است، نشانگر نوعی درونیتی و تبلیغاتی است، یعنی فضای مهمانی و شیک. مبل سیاه و سفید در اتاق نشیمن باعث می شود افراد احساس آرامش و غنی کنند. قرمز خون رنگ پریدن پرشور و پر جنب و جوش، سفارشی مبل راحتی را به یک اتاق نشیمن با چشم انداز زیبا می دهد، همچنین می توانید از شور و شوق مالک، گاز شخصی فقط شخصیت برجسته کنید. مبل قرمز یک انتخاب جسورانه است، با یک اتاق نشیمن خاکستری انتخاب خوبی است. مبل آبی یک تجربه جالب و نجیب را به ارمغان می آورد، مانند سابقه ای طولانی از جاز، افراد دلسوز فکر می کنند "بلوز". تن آبی کمک به ایجاد یک فضای آرام است، بیشتر آبی در روانشناسی مردم را به ثبات احساسی، مردم احساس آرامش و راحتی می کنند. بنفش نماد لوکس است، در مبلمان اروپایی در مبل بنفش این است که این خلق و خوی را به شدت افزایش دهد. مبل مدل اروپایی با حس هنری شکل و رنگ های لوکس، اجازه دادن به اتاق نشیمن برای افزودن جو نجیب. مبل بژ تبدیل شده است به انواع سبک تزئینی در مبلمان، در رنگ قشر نور، رنگ روشن تر است، حتی اگر نیاز به دکوراسیون کوسن، همچنین می تواند فضای تزئینی را نشان می دهد. دسر شبانه، تماشای اخبار روزانه، صحبت در مورد چیزهای بزرگ، رایگان و امن، لذت بردن از لذت بردن از زندگی است.

دوم، مبل به سبک اروپایی با لوازم خانگی

مبل مدل اروپایی با رنگ زرق و برق دار، خطوط صاف، ساخت و ساز، دقیق، مشخص می شود، همه به نظر می رسد لوکس و عاشقانه، بلکه بسیار احساسی است. مبل اروپا به سبک نجیب، اما همچنین با ویژگی های مشابه با دکوراسیون، به طوری که به منظور افزایش خاصیت فرهنگی و پس زمینه تاریخی. یک جذابیت کلاسیک از مبل مدل اروپایی را می توان با سابقه طولانی از میز چای چوبی استفاده کرد، گران تر به نظر می رسد، به نظر می رسد بسیار احساس گرسنگی. کف دیگری نیز بسیار مهم است، شما می توانید کاشی های سنگی را انتخاب کنید که می تواند سبک اروپا را برجسته کند، بلکه فرش کلاسیک را نیز برجسته می کند. همچنین برای مبل مجلل اروپایی، شما می توانید با لوسترهای کریستال نجیب و ناپایدار مطابقت داشته باشید، به اتاق احساس متفاوت می دهد. دکوراسیون به سبک اروپایی از نقاشی تزئینی جدا نیست، نقاشی با تزئینی باستانی و جوی را انتخاب می کند.

در نهایت، مبل های اروپایی با اولین برای مطابقت با محیط تزئینی، اگر رنگ اتاق نشیمن تاریک باشد، باید آن را برای اضافه کردن رنگ های روشن استفاده کنید، بنابراین می توانید جلوه های بصری را بر روی خسته کننده بشویید. دوم، همچنین نیاز به توجه به رنگ مبلمان در اطراف، رنگ باید بیش از حد بزرگ نیست، بهتر است که یک رنگ داشته باشد و یا متوسط باشد، تا اطمینان حاصل شود که مبل سبک اروپایی و سبک کلی همان خانه محیط.