روش تمیز کردن پارچه مبل پارچه

- Aug 30, 2017-

شن و ماسه پارچه امروزه تبدیل به یک زرق و برق خانه حیاتی ضروری است، به دلیل تنوع پارچه و رنگ خود را توسط تعداد زیادی از مصرف کنندگان عشق. در مقایسه با مبل چرم، مبل راحتی برای تمیز کردن مشکل شده است و نمی توان نادیده گرفت. در نهایت چگونه می تواند یک تمیز کردن و نگهداری مناسب مبل پارچه، Xuan Yi مبلمان برای به اشتراک گذاشتن برخی از روش های زیر:

دو نوع کاناپه پارچه وجود دارد، یکی قابل جابجایی است و قابل جابجایی نیست. در شرایط عادی، نمی توان برداشتن سخت تر را انجام داد. ما در زندگی روزمره شایع تر نیز غیر قابل جابجایی هستیم. بنابراین اول از همه ما برای اولین بار از روش تمیز کردن پارچه پارچه غیر قابل جابجایی را درک می کنیم. 1، گرد و غبار تمیز: ابتدا با جارو برقی پارچه محصور گرد و غبار پارچه، و سپس به آرامی با یک حوله پاک. به یاد داشته باشید مقدار زیادی از اسکراب آب، به طوری که نفوذ آب به مبل در داخل مبل در داخل قاب ایجاد شده توسط رطوبت، تغییر شکل، پارچه شن و ماسه کوچک است. 2، قهوه و دیگر نوشیدنی های رنگی تمیز: اگر قهوه و نوشیدنی های دیگر را به پارچه سفری بریزید، بلافاصله حوله را در آب گرم فرو می ریزید، نوشیدنی را از روی مبل به پارچه بیرون می آورید و هر چه زودتر درمان بهتر، اگر یک بار زمان تمدد اعصاب دشوار است برای مقابله با بازی لکه. 3، سطح با پارچه پارچه فلانل تمیز: قلم مو را با یک برس کوچکی که در یک رقت کوچک از الکل sweep دوباره غوطه ور شده و سپس خشک کن مو خشک کن، در صورت لکه های آب میوه، با کمی پودر آب جوش و آب و کاملا مخلوط، و سپس با پارچه پاک می شود پاک می شود، لکه ها نیز می توانند پاکسازی شوند. همان زمان به عنوان

به دنبال یک مبل پارچه قابل حمل، این صندلی پارچه را تمیز کردن نسبتا آسان به نقطه، بعد از همه، می تواند تخریب، که آسان برای تمیز کردن محل. مبل راحتی پارچه پنبه می تواند شستشو با دمای پایین، اما سعی کنید از تمیز کردن ماشین لباسشویی استفاده نکنید، نمی توانید از تمیز کردن سفید کننده استفاده کنید تا از محو شدن جلوگیری شود. مزایای استفاده از پارچه ژاکارد راحت نیست، ماشین قابل شستشو است. با این حال، اگر پارچه برای اضافه کردن پنبه مصنوعی، مصنوعی و غیره، باید تمیز کردن خشک. لازم به ذکر است که بدون توجه به پارچه چاپ شده یا پارچه ژاکارد، هنگام ترکیب پارچه برای کنف، پشم و دیگر الیاف طبیعی کوچک، آنها تنها می توانند تمیز کنند.

برای پارچه پارچه، آیا آن را کشمش یا پارچه و سپس تمیز کردن، ما باید به دقت شستن. Xiao Bian برای نوع پارچه ای از مبل نیز پیشنهاد کرد که شما می توانید قبل از خرید مجموعه ای از مجموعه مبل های قابل جابجایی سفارشی کنید، فقط شستشو مطابق با الزامات پارچه می تواند مرتب، راحت و سریع تمیز شود.