بستر فرانسوی صندلی بسته

- Jan 16, 2018-

بستر فرانسوی صندلی بسته

همانطور که می بینید, بسته بندی استدلال محبوب مورد محصول است. شما چیزی در Taobao خریداری شده است؟ اگر شما, شما خواهید دید که تعدادی از بسته بندی برای چه می خرید وجود دارد. کیسه های پلاستیکی حباب و کارتن حتی مورد چوبی. البته، امروز، ما بسته بندی صندلی ما صحبت کنید.

تا آنجا که من نگران هستم که می آید به بسته بندی، من فکر می کنم بسیار مهم است. زیرا زمانی که مشتری ما محل سفارش به کارخانه و سپس وارد ظرف در درگاه ما، به پایان رسید، در نهایت صندلی را وارد به انبار خود را. اولین چیزی که می بیند مشتری بسته بندی است. اگر بسته بندی زیبا در واقع تصور خوب برای مشتریان می توانید آن را.

ما صندلی خوبی محافظت می شود. گام اول ما یک لایه از کاغذ را به پای لوله و کاربردي وصل کنید. که می تواند لوله scuffed بودن اجتناب کنند. مرحله دوم ما کاغذ یا حباب برای محافظت از حصیر و صندلی استفاده کنید. این کاهش اصطکاک است. هنگامی که این صندلی قرار می گیرند، ما کیسه های پلاستیکی برای جلوگیری از گرد و غبار قرار می دهد. در نهایت، کاغذ شبه کرافت برای جلوگیری از باران را قرار دهید، آن را نیز می توانید کاهش اصطکاک. از سوی دیگر برخی از صندلی ها و مبل های برخی که انباشته می تواند ما را بسته بندی شده توسط کارتن. گفتنی که ما را مجموعه ای از مبل در کارتن بسته بندی شده است. به عنوان مثال، این کارتن های مناسب, اندازه مورد مبل 2 صندلی است. چه بیشتر، ذخیره آن مقدار زیادی از فضای آنچه مهم است که ظرف با نگهداشتن بیشتر صندلی. و همانطور که شما می خواهید, کارتن نیز بسیار قوی است.

اگر می خواهید بیشتر بدانید لطفا از وب سایت ما بازدید

www.ease-outdoor.com.