مبلمان آینده، بازگشت به طبیعت اصلی

- Oct 24, 2017-

مبلمان آینده، بازگشت به طبیعت اصلی

 

از اواخر قرن نوزدهم مردم شروع به ساختن مبلمان با ماشین کردند. در عین حال، مقدار زیادی مواد جدید در صنایع مبلمان استفاده شده است. تا به حال، مواد شامل فولاد، آهن، آلومینیوم، پلاستیک، شیشه، و دیگر مواد و به آینده است.

 

از سوی دیگر، برای مبلمان در فضای باز، الزامات کمتر برای مطابقت با سبک دکوراسیون وجود دارد، به این معنی که خلاقیت بیشتری در طراحی و رنگ مطابقت وجود دارد. از سوی دیگر می توان گفت که هر قطعه ای از مبلمان در فضای باز یک فرد مستقل است. اغلب زمان ها، این میز و صندلی دیگر نیازی به لوازم جانبی دیگری برای نمایش مشخصات خود ندارند. این بدین معناست که در مقایسه با مبلمان داخلی، مبلمان در فضای باز آسان تر خواهد بود تا مردم در اولین نگاه آنها را دوست داشته باشند.

 

با توسعه صنعتی شدن، آن فقط در تولید، بلکه در زندگی روزمره منعکس نمی شود. با افزایش ظرفیت تولید، مبلمان اصلی مبلمان واقعی جایگزین مواد و مواد در حال ظهور به تدریج می شود. اما صنعتی شدن نشان دهنده ساده و دشوار است، فقدان دنج و گرما. بنابراین مردم می خواهند به زندگی اصلی بازگردند. مردم شروع به انجام درمان ویژه ای در سطح مبلمان، مانند پایان بامبو می کنند. بامبو مواد خام بسیار خوبی برای مبلمان است. و اکنون، هنوز تعداد زیادی از اقلیت ها از بامبو استفاده می کنند تا خانه را بسازند. بازگشت به مبلمان فضای باز، نگاه به بامبو به این معنی است که مردم می خواهند نقطه تعادل بین صنعتی شدن و مبلمان چوبی سنتی پیدا کنند.

 

چرا مردم مواد جدید را انتخاب می کنند؟ ظرفیت تولید بالا، استفاده مجدد از مواد خام، محیط زیست، و آخرین، بلکه مهم نیز مناسب برای استفاده است. مانند مبلمان آلومینیومی، سبک وزن مهمترین ویژگی های آن است، در عین حال ضد خوردگی، ضد آب، مبلمان را می توان برای شرایط هوای فصلی مناسب بود. مردم این صندلی ها و جداول را در خیابان قرار می دهند، نه تنها می توانند در مبلمان استفاده شوند، بلکه یک چشم انداز هم هستند. آنها خیابان پر از زیبایی را برای مردم می سازند. قرار دادن این صندلی و میز در خارج، مردم لازم نیست نگران آسیب باشند. و همچنین نگهداری آنها آسان است.

 

چرا مردم می خواهند به طبیعت اصلی بازگردند. همانطور که قبلا گفتیم، صنعتی سازی بسیار راحت برای زندگی روزمره مردم است. اما طبیعت واقعی با قدرت و انرژی بیشتر و سپس مبلمان فولادی. همه چیز از طبیعت می آید، طبیعت احترام می گذارد و ترس طبیعت اصل اساسی مردم است. توسعه شهرنشینی مدرن اجازه دهید مردم بیشتر از طبیعت بیرون بیایند. به یاد آوردن اولین مبلمان، آنها توسط چوب واقعی ساخته می شوند، حتی ما در جنگل نیستیم، و ما هنوز می توانیم زیبایی طبیعت را احساس کنیم. مردم می خواهند به ماهیت اصلی بازگردند، آنها فقط می خواهند رابطه ای با طبیعت برقرار کنند. و این انجمن می تواند مردم را احساس کند که ما بخشی از طبیعت هستیم.

 

با استفاده از مواد جدید، روند توسعه مبلمان است. منبع طبیعی چوب محدود است. مردم باید مواد لازم برای جایگزینی بخشی از چوب واقعی را پیدا کنند. ما همچنین معتقدیم که با توسعه فن آوری، مبلمان آینده به طبیعت و زندگی بسته خواهد شد.