چگونگی انتخاب مناسب مبلمان بیرونی

- Dec 29, 2017-

چگونه انتخاب مبلمان مناسب در فضای باز


آب و هوا

 

قبل از خرید مبلمان جدید در فضای باز، ما نیاز به صرف وقت و مطالعه دقیق داریم. هر مجموعه ای از زندگی در فضای باز باید با جو و حالت فضا مطابقت داشته باشد. چگونه آب و هوا و آب و هوای ما با آن، گرم و خشک و یا بارانی و مرطوب است؟ اگر آب و هوای گرم و خیلی خشک باشد، مبلمان چوبی ممکن است شکسته شود. مبلمان فلزی مناسب برای رستوران / کافی نت / بیسترو / هتل که در نزدیکی دریا است مناسب نیست. فلز ممکن است بعد از ماه ها زنگ زده شود، حتی رنگ آنها. مبلمان آلومینیومی در فضای باز برای حل مشکل فوق توصیه می شود. مبلمان آلومینیومی در فضای باز از قاب آلومینیومی با پوشش پودر با کیفیت بالا ساخته شده است. آن را زنگ نزن حتی آن را خارج از تمام سال قرار داده است.

 

ماده مهم تر از ظاهر

 

ماده مهم است. مواد مناسب به معنی نگهداری کمتر پس از خرید است. مبلمان حصیری طبیعی زیبا است اما نیاز به مراقبت خوب دارد. به علت رطوبت، می توان به راحتی بهار بهار به آن اضافه کرد. آلومینیوم مبلمان حصیری PE، آسان برای تمیز کردن و نگهداری رایگان است. ما فقط باید از پارچه استفاده کنیم و خاک را هر هفته پاک کنیم. این مناسب برای استفاده تجاری در فضای باز است.

 

مکان و فضا

 

مبلمان شما کجاست؟ آیا آنها در نزدیکی استخر شنا قرار می گیرند؟ یا مبلمان را روی چمن قرار می دهید؟ در این حالت، کوسن صندلی توصیه نمی شود. یا کوسن صندلی باید ضد آب باشد. ما همچنین باید به فکر صرفه جویی در فضا باشیم. مبلمان در فضای باز قابل انطباق خواهد بود مناسب ترین. هنگامی که از آنها استفاده نمی شود، آنها می توانند به راحتی انباشته شوند و ذخیره شوند.

 

انتخاب مبلمان مناسب در فضای باز بسیار سخت است؟ نگران نباش فضای باز مبلمان شرکت محدود، شما می توانید ایده را ارائه دهد. اگر شما نیاز به مبلمان آلومینیومی با کیفیت بالا در فضای باز دارید، لطفا به وب سایت ما مراجعه کنید www.ease-outdoor.com برای جزئیات بیشتر.