چگونگی انتخاب مبلمان در فضای باز

- Dec 19, 2018-

انواع مختلف، ویژگی ها و عناصر طراحی مبلمان در فضای باز عمدتا شامل مبلمان فضای باز در فضای باز شهری، مبلمان در فضای باز در فضای باز در حیاط، مبلمان فضای باز تجاری، مبلمان فضای باز قابل حمل، و غیره، و بخش مورد، جزئیات طراحی فضای باز مبلمان.

عمدتا برای مبلمان تجاری تجاری، حیاط در فضای باز برای مبلمان ارتباطی

باید بدانید: در فضای باز دراز مدت، باد و آفتاب اجتناب ناپذیر است، بنابراین شما باید آماده تغییرات خاص و محو شدن خانه باشید. علاوه بر این، مبلمان در فضای باز یک سبک منحصر به فرد است.

چگونه می توانیم مبلمان فضای باز را که برای نیازهای ما مناسب است انتخاب کنیم؟

سبک اولین انتخابی است که ما در نظر داریم، چگونه سبک کلمه را درک کنیم.

در اوایل دهه 2030، نظریه پرداز معماری روسیه، م. گینزبرگ یک بار گفت که کلمه "سبک" پر از ابهام است ...

طبقه بندی سبک های طراحی و ژانرها هنوز مورد بررسی و بحث قرار گرفته است. نام و طبقه بندی سبک ها و ژانرهای که بعدا در این فصل توضیح داده می شود قطعی نیست. آنها فقط به عنوان مرجع و مرجع برای خواندن و یادگیری و شاید برای ما استفاده می شوند. الهام بخش در تجزیه و تحلیل طراحی و ایجاد

سبک طراحی را می توان به سبک سنتی، سبک مدرن، سبک پس از مدرن، سبک طبیعی و سبک ترکیبی تقسیم کرد.

1. سبک سنتی طراحی داخلی با دکوراسیون داخلی، شکل خط، رنگ، شکل مبلمان و مبلمان و ویژگی های شکل و دکوراسیون سنتی مشخص می شود. سبک سنتی اغلب مردم احساس تمایل تاریخی و زمینه های منطقه ای را به وجود می آورد که باعث می شود محیط داخلی، ویژگی های تصویری منشاء فرهنگی ملی را برجسته نماید.

2. سبک مدرن از مدارس Bauhaus که در سال 1919 تأسیس شد، آغاز شد. این مدرسه در پس زمینه تاریخی زمان بود، تاکید بر پیشرفت سنت قدیمی، ایجاد یک معماری جدید، توجه به عملکرد و فضای سازمان، توجه به شکل زیبایی از ساختار خود را، و شکل ساده است. مخالفت با دکوراسیون اضافی، حمایت از یک فرایند ترکیب منطقی، احترام به عملکرد مواد، توجه به بافت خود و ویژگی تنظیم پیکره بندی رنگ، و ایجاد ترکیب ترکیب نامتقارن نامتقارن براساس طرح عملکردی. مدرسه Bauhaus تأکید می کند که اهمیت کار عملی تولید فرآیند واقعی بر ارتباط بین طراحی و تولید صنعتی تأکید می شود. در حال حاضر، سبک گسترده مدرن نیز می تواند به سبک ساده و رمان، با تصویر معماری و محیط داخلی در معرض دید امروز است.

3. اصطلاح "پست مدرنیسم" در ابتدا در کتاب "شعر اسپانیایی و اسپانیایی" توسط نویسندۀ اسپانیایی De Onis در سال 1934 ظاهر شد. از آن برای توصیف مبارزه هایی که در مدرنیسم اتفاق می افتد، به ویژه یک دلیل خالص مدرنیستی استفاده می شود. روانشناسی ضد معکوس سبک مدرن است. در دهه 1950، ایالات متحده به تدریج روند فرهنگی پسا مدرنیستی را در مورد کاهش مدرنیسم به اصطلاح شکل داد. تحت تاثیر هنرهای محبوب ظهور دهه 1960، سبک پست مدرن در سبک مدرن است. نقد عقلانیت خالص، سبک پسامدرن بر این نکته تاکید دارد که معماری و دکوراسیون داخلی باید دارای تداوم تاریخی باشد، اما نه به شدت به روش منطقی سنتی تفکر، به دنبال تکنیک های ظریف نوآورانه، توجه به تماس با انسان، اغلب ستون های اغراق آمیز و تغییر شکل در داخل ساختمان . کوپنهای سبک و خرابکار، یا شکل انتزاعی اجزای کلاسیک، به شیوه ای جدید ترکیب شده اند، یعنی با استفاده از مخلوط کردن غلطکی، غلبه بر جای جایگزینی، تقسیم و سایر ابزارها و نمادها، استعاره ها و غیره، به منظور ایجاد احساس حساسیت و عقلانیت. این ترکیبی از سنتی و مدرن، عمومی و خبرنگاران است، یعنی "این همان" تصویر معماری و محیط داخلی است. سبک پست مدرن نه تنها می تواند تصویر بصری را برای ارزیابی ببیند، بلکه ما نیز باید از طریق تصویر، ایده طراحی را تحلیل کنیم. نمایندگان سبک پست مدرن عبارتند از P · Johnson، R · Venturi، M · Graves و غیره.

4. سبک طبیعی از "بازگشت به طبیعت" حمایت می کند. زیبایی شناسی به طبیعت احترام می گذارد و طبیعت را ترکیب می کند، به طوری که در زندگی روزمره با تکنولوژی بالا و با سرعت بالا مردم می توانند تعادل فیزیولوژیکی و روانی را به دست آورند. بنابراین، چوب داخلی، پارچه، سنگ، و غیره مواد طبیعی، نشان دادن بافت مواد، تازه و ظریف است. علاوه بر این، به دلیل شباهت و روش آن، سبک روستایی نیز می تواند به سبک طبیعی طبقه بندی شود. سبک روستایی تلاش می کند زندگی سالم زندگی، راحت و طبیعی روستایی را در محیط داخلی بیان کند. جالب است، اغلب از چوب طبیعی، سنگ، چوب خیزران، بامبو و دیگر مواد بافت روستایی استفاده می شود. به طور تصادفی مجموعه ای از سبز داخلی، ایجاد یک فضای طبیعی، ساده و ظریف است.


5. سبک ترکیبی وضعیت متنوع و فراگیر در طراحی معماری و طراحی داخلی در سال های اخیر است. طرح داخلی نیز دارای ویژگی های مدرن و عملی است و ویژگی های سنتی را جذب می کند. این در دکوراسیون و مبلمان به چینی های قدیمی و مدرن و غربی تبدیل شده است. به عنوان مثال، صفحه نمایش های سنتی، مبلمان و میزهای قهوه، با دکوراسیون دیوار و درب مدرن و پنجره، مبل های جدید؛ لامپ های شیشه ای اروپایی کلاسیک و دکوراسیون دیوار، با مبلمان سنتی شرقی و مبلمان مصری، طرح ها و غیره. هرچند سبک در طراحی متنوع است، با استفاده از سبک های مختلف، طراحی هنوز هم منحصر به فرد، ارزیابی عمیق از ترکیب کلی و بصری اثرات بدن، رنگ، مواد و جنبه های دیگر.

سبک این سبک به سبک هنری طراحی داخلی اشاره دارد. طراحی داخلی مدرن ویژگی های هنری عملکرد را تحلیل می کند، همچنین ژانرهای مختلفی وجود دارد: به طور عمده: تکنولوژی پیشرفته، روشن، سفید، روکوکو جدید، سورئال، دکترین ساخت و ساز، و هنر دکو.

1. فن آوری با تکنولوژی بالا یا وزن، برجسته کردن دستاوردهای فن آوری های صنعتی معاصر، نشان دادن شکل معماری و طراحی محیط داخلی، حمایت از "زیبایی مکانیکی"، اعمال ساختارهای اعضا مانند تیرها و اسلب ها و شبکه ها و کانال ها در داخل، کابل ها و تجهیزات و خط لوله های دیگر بر فن آوری فرایند و حس زمان تأکید دارند. نمونه های معمولی از مدارس پیشرفته، مرکز هنر و فرهنگ مرکز Pompidou در پاریس و بانک چین در هنگ کنگ است.

2. دکمه روشن نیز پای نقره ای نامیده می شود. طراحی داخلی دارای دقت و اثر روشن مواد جدید و فن آوری پردازش مدرن است. آن معمولا در داخل خانه به عنوان یک سطح تزئینی با آینه و شیشه ای منحنی، فولاد ضد زنگ، گرانیت جلا و سنگ مرمر استفاده می شود. در روشنایی محیط داخلی، انواع مختلف نور و چراغ های جدید مانند refraction و refraction اغلب استفاده می شود. تحت تنظیم مواد فلزی و آینه، یک محیط درخشان و زیبا در محیط داخلی تشکیل شده است.

3. داخلی مدرسه سفید بی تکلف است، و رابط های داخلی و مبلمان اغلب سفید، ساده و روشن است. به عنوان مثال، اسمیت خانه توسط معمار آمریکایی R. Meyer و درون آن نمونه هایی است. R · Meyer White داخلی اتاق نه تنها به دکوراسیون سطح دکوراسیون ساده و سفید محدود می شود، بلکه دارای خاصیت متمایزی از ترکیب رنگ است. طراحي محيط داخلي، طراحي، افرادي را که در داخل و پنجره ها و پنجره ها هستند، در نظر مي گيرد. مناظر در حال تغییر در فضای باز، به این ترتیب، به یک معنا، محیط داخلی تنها یک "پس زمینه" از محل فعالیت است، به طوری که شکل و رنگ تزئینی بیش از حد ارائه نشده است.

4. روکوکو اساسا یک سبک معماری در دادگاه اروپایی در قرن 18 بود. این با نقوش خوب، سبک و پیچیده مشخص می شود. Rococo جدید ویژگی های پیچیده روکوو را به ارمغان می آورد اما "حامل" و پردازش تزئینی تکنولوژی با استفاده از مواد تزئینی مدرن جدید و پیشرفت های مدرن به طرز شگفت انگیزی و کمی عاشقانه، فضای سنتی هنوز هم تزئینی است.

5. سبک در دهه 1920 در هلند آغاز شد. ژانر هنر توسط نقاش نشان داده شده است. ماندریان تأکید بر بیان "ظرافت خالص" و "آزادی هنر از محدودیت های سنت و عبادت فردی" است. مدرسه سبک معتقد است که "انتزاع محیط زندگی برای مردم واقعی است". آنها اغلب از اشکال هندسی و رنگ های اصلی قرمز، زرد و آبی برای دکوراسیون داخلی و مبلمان استفاده می کنند و در سیاه، خاکستری و سفید مرتب می شوند. این سبک از ویژگی های بسیار متمایز و شخصیتی به لحاظ رنگ و شکل است. ساختمان و داخلی اغلب بر اساس مربعات هندسی است و فضای داخلی و خارجی ساختمان با فضای داخلی و فضای خارجی در هم آمیخته شده است. بلوک توسط سقف، ناهمواری دیوار و رنگ قوی تأکید شده است.

6. سورئالیستی اثر هنری به اصطلاح فراتر از واقعیت را دنبال می کند. در طرح داخلی، سازمان فضایی غیر معمول، یک سطح منحنی یا رابط با جریان خط منحنی خط، رنگ سنگین، نور غیر قابل پیش بینی و سایه، و مبلمان و تجهیزات عجیب و غریب استفاده می شود. گاهی اوقات، نقاشی های مدرن یا مجسمه ها برای ایجاد یک فضای داخلی سورئالی مورد استفاده قرار می گیرند. محیط داخلی سورئال برای بعضی از فضاهای سرپوشیده با برخی از شرایط بصری یا گرافیکی مورد نیاز برای نمایش یا سرگرمی بیشتر مناسب است.

7. Deconstruction یک مفهوم فلسفی است که توسط فیلسوف فرانسوی J. Derrida در دهه 1960 ارائه شده است. این سوال و انتقاد از ساختارگرایی و سنت های نظری در اروپا و ایالات متحده در اوایل قرن حاضر، در معماری و طراحی داخلی است. حزب deconstructionist نگرش منفی نسبت به قوانین سنتی کلاسیک و ترکیباتی را تصویب می کند، و تأکید می کند که از فرهنگ تاریخی و عقلانیت سنتی محدود نمی شود. این یک سبک است که به نظر میرسد تجزیه ساختاری است، از طریق ترکیب شکل سنتی شکسته میشود و دارای مواد گسترده است.

8. مدرسه هنر دکو از یک نمایشگاه بین المللی هنرهای تزئینی و صنایع مدرن در پاریس، فرانسه در دهه 1920 برگزار شد. بعدها آن را به ایالات متحده و سایر نقاط گسترش داد. به عنوان مثال، برخی از آسمان خراش ها که در اوایل ایالات متحده ساخته شده اند این سبک را پذیرفته اند. Art Deco در استفاده از بسیاری از محصولات خوب است. خطوط هندسی و الگوهای سلسله مراتب عمدتا در داخل و خارج از درها و پنجره ها، میل پرده ها، کمر ساختمان، خط گوشه و دیگر قسمت ها تزئین شده است. دکوراسیون داخلی و بیرونی هتل قدیمی Jinjiang و هتل صلح که در سالهای اولیه شانگهای ساخته شده است، همه هنر دکو است. در سال های اخیر، داخلی برخی از هتل ها و مراکز خرید بزرگ بر اساس معانی زمان و فرهنگ معماری است. بر اساس سبک مدرن، جزئیات معماری با الگوهای و الگوهای هنر دکو تزئین شده است.

هنگامی که جامعه فعلی به تدریج از یک جامعه صنعتی به یک جامعه پس از صنعتی یا یک جامعه اطلاعاتی منتقل می شود، نیازهای مردم برای محیط زیست خود، علاوه بر برآورده شدن الزامات استفاده و کارکرد های مادی، توجه بیشتر به عملکرد معنوی محیط زیست فضای، کانون توجه فرهنگی و کیفیت هنری. تقاضا، ایجاد، توسعه و تحول سبک های مختلف هنری و ژانر طراحی داخلی نه تنها ادامه و توسعه زمینه تاریخی هنر معماری است، بلکه تاریخ تاریخ عمیق توسعه اجتماعی و کانون توجه فرهنگی است و همچنین به طور گسترده ای غنی سازی می کند مردم روز و شب خود را. زندگی معنوی در طول فعالیت

مبلمان به محیط متصل است و سبک مناسب می تواند فضای کلی و نتایج مورد انتظار را بازتاب دهد.


میز و صندلی در فضای باز

مبلمان سنتی در فضای باز: فرش، چوب خیزران، سنگ طبیعی، چوب قایق

سبک مدرن: فولاد ضد زنگ پارچه Taslin، آلیاژ آلومینیوم پارچه Taslan

سبک پست مدرن: چوب خاردار از جنس استنلس استیل، چوب آلومینیومی

سبک طبیعی: تیک، آناناس، گلی

سبک ترکیبی: آجیل آلومینیوم تیک، تیک فولاد ضد زنگ، آلیاژ آلومینیوم سنگ مصنوعی


در سال های اخیر، توسعه مبلمان داخلی در فضای باز به دنبال محصولات با کیفیت خوب، قیمت پایین و عملکرد با هزینه بالا از پیگیری از کشورهای خارجی بالا پایان به پایین پایان کشور است. امروزه، کسب دانش از مبلمان در فضای باز توسط مصرف کنندگان نسبتا کوچک است.


مواد:

آلیاژ آلومینیوم:

بافت سخت و غیر خورنده و اکسید شده است، رنگ روشن است، استفاده از نور است، نگهداری و نگهداری راحت است، مواد سازگار با محیط زیست هستند و می توانند بازیافت شوند و زمان مصرف طولانی باشد؛ سبک بیشتر است، قیمت پایین تر است، و فعلی بیشتر از مصرف کنندگان معمولی مورد علاقه است؛


Taslin:

Teslin یک پارچه مخصوص تولید شده توسط یک ماشین شاتل است. یک نخ کامپوزیت با یک ساختار مخصوص روکش دار، یعنی یک پی وی سی پی وی سی / PET کیسه ای.

بدن هسته از رشته های صنعتی پلی استر استحکام بالا ساخته شده و کورتکس ماده ضد پیری و ضد اشعه ماوراء بنفش PVC است.

نخ رشته ای پلی استر کشیده شده و پیچیده شده و با نور خنک می شود تا یک خط کامپوزیت با سطح صاف، ضد آب، حساس به روغن، غیر سمی و خنک ایجاد شود.

نخ ریسی به وسیله یک ماشین پیچشی هوشمند ساخته شده به یک شفت بافته شده است و پارچه بافته شده به طور مستقیم بر روی ماشین حساب رابین بدون سیم اندازه گیری شده و پس از آن به یک محصول نهایی به پایان رسید.

این دارای مزایای رنگ روشن، بدون محو شدن، استحکام کششی بالا، مقاومت در برابر آب و روغن، مقاومت UV، مقاومت در برابر پیری، مقاومت در برابر سایش، مقاومت در برابر خوردگی، عدم سمیت، سطح صاف و عمر طولانی است.

اجتناب از خراش های شدید و ته سیگار؛


چوب خیزران پلاستیک:

این از PE / PP ساخته شده است. این مشخصات دارای ویژگی های سازنده، سبک و انعطاف پذیر است و می تواند آزادانه خم شود. همچنین می توان از رطوبت، پیری، حشرات، اشعه مادون قرمز، اسید، قلیایی و خوردگی محافظت کرد.

راحت، تنفس، سرد در زمستان، تابستان گرم نیست؛

تعمیر و نگهداری می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تمیز کردن مبلمان چوب دستی با قلم مو، پارچه و یا جارو برقی، در برابر برخورد، خش های تیز، و سوزن سیگار؛


شیشه ی حرارت دیده:

قدرت بالا، سطح صاف بودن، تمیز کردن آسان و شکستن بدون لبه های تیز آسان نیست که به مردم آسیب برسانند؛

برای جلوگیری از شکستن از اشیاء تیز استفاده نکنید تا به گوشه های شیشه ای ضربه بزنید؛ سطح شیشه ای را با مایعات خورنده پاک نکنید تا از بروز سطوح براق جلوگیری شود. سطوح شیشه ای را با مواد خام خالی نکنید تا از خراش جلوگیری شود.


فولاد ضد زنگ:

شرکت ما از استاندارد ملی 304 از فولاد ضد زنگ استفاده می کند، بافت سخت است، آسان نیست به پوسیدگی و اکسید شدن، زمان استفاده طولانی است، براق قوی است، ظاهر مختصر و روشن، همزیستی نرمی و نرمی، نشان دادن نجیب و ساده ؛

در حال حاضر محصولات فولادی ضد زنگ به تدریج در بازار محبوب هستند و کارخانه های کوچک می توانند محصولات با کیفیت بالا تولید کنند؛


آلومینیوم بازیگران:

تمام مواد آلومینیوم انتخاب شده است، که با درجه حرارت بالا و قالب های خاص مشخص می شود؛ سپس با دست جلا؛ سطح با ترشی، Luohua، گرد و غبار و سایر فرایند ها به پایان رسید.

ویژگی ها: طول عمر و سازگار با هر محیط در فضای باز. بافت، محکم و ضخیم آسان به مردم احساس تعلق

محصولات؛ اما سبک کمتر است، هزینه قالب و سرمایه گذاری تجهیزات بسیار بزرگ است؛


تیک

به عنوان "شاه وانم" شناخته شده است، آن را "گنج ملی" در میانمار و اندونزی نامیده می شود. این بهترین مواد در فضای باز است و بازار اصلی مبلمان در فضای باز در اروپا و امریکا را اشغال کرده است.

امکانات:

1. تیک به آرامی به مدت حداقل 50 سال رشد می کند، و آن را متراکم تر و سخت تر و کمتر مستعد سایش می کند.

2، تیک حاوی روغن بسیار سنگین و عطر مخصوص است؛ این کیفیت و عطر روغن آن را از تغییر شکل حفظ می کند، از اسید و قلیا نترسد، می تواند مارها، حشرات، موش ها را رانندگی کند و از موریانه ها نترسد.

از آنجا که چوب ساج سخت است، آسان نیست به شکستن، و بافت زیبا است، بهترین مواد برای ساخت مبلمان در فضای باز درجه بالا؛

تیاک سبک از سبزیجات درجه یک ساخته شده از میانمار ساخته شده است. ساقه خالص طبیعی بدون هیچ ماده مضر برای بدن انسان پردازش می شود.

روش شیب تیک با مبلمان معمولی متفاوت است. لازم است 5 بار شسته شود. هر چه ضریب کاغذ شویی بالاتر باشد، صافی و لمس بهتر خواهد بود.

تمام مبلمان ساج از سر تا پا بسیار نادر است. هزینه کل تیک بسیار گران است اکثر جمع آوری کنندگان و افراد ثروتمند اقتصادی در نظر خرید آن را در نظر می گیرند.

مواد و روش های متعددی برای محصولات جعلی جعفری در بازار وجود دارد:

پیملو شیر طلایی: تیک رنگی، با کیفیت بالا و بدون عطر و بوی تند؛

شبکه ی آناناس: رنگ و روغن بسیار شبیه هستند، هیچ عطر و بوی سیاه و سفید در چوب وجود ندارد؛

طلا تغییری نمی کند: رنگ سیاه است، هیچ عطر پیکت؛

همچنین از روکش تیک (تیک در خارج، چوب دیگر در داخل)